Продава се: Онлайн магазин за масла и добавки - Evtinomaslo.com

nsevimov

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
3   0   0
Онлайн магазина работи изцяло на принципа 'дропшипинг' като при всяка поръчка изпращате имейл до склада който изпраща продуктите.
Магазина е активен от 3 месеца като за тези месеци не са пускани реклами и разчита единствено на трафика който генерира от бинг, гугъл и автомобилни форуми.

За периода Януари, Февруари, Март е генерирал 4 продажби което за 300 посещения е изключително слабо.

Магазина не е насочен към 'клошари' които искат да купят работещ бизнес за жълти стотинки ако може и без пари още по-добре.
Ако тепърва прохождате в онлайн бизнеса и искате да експериментирате без да се налага да влагате големи суми за модули, теми, труд то тогава това е за Вас.

Модули:
XML feeds Pro - 83,99€

The Checkout - 209,99€

Creative Elements - live PageBuilder - 111,99€

Rich Snippets for Products - 69,99€


Тема:


Цената е 200лв като в тази цена влиза домейн, хостинг, тема, модули.
Към цената не влиза акаунтите в themeforest и prestashop addons те се продават за 928лв т.е толкова колкото са ми стрували на мен.
 
Тоя маг ако не се продаде до половин час, аз си режа мъдите ;)


модедит: груба правописна грешка :)
 
Последно редактирано:
200 lewa???
Цената е ниска защото обявата е предназначена за стартиращи уеб мастъри които искат да купят нещо горе-долу добре визуално изглеждащ магазин за къси пари и съответно да се развиват.
НЕ е предназначен за "клошари" дето искат да има солидна печалба и да го вземат за горе-долу същите пари.

Единственият минус е че новият собственик няма да има достъп до ъпдейтите на платените модули но не е болка за умиране.
 
Цената е супер. Това с всичките си му там социални канали? На практика това си е работещ бизнес, ако и контактите на тия складове се дадат. Успехи на новите собственици, според мен ще се продаде за секунди. ;)
 
Не че ми е за мъдите, ама се чудя се как още не е взет тоя маг/система/файлове. Тва си е ултра далавера. Мани самия бизнес-дроп/не-дроп.. Клонирате си го на локала. Фащате си клиент-правите си индивидуални визуални промени - и сте шеш :oops:
 
Цената е супер. Това с всичките си му там социални канали? На практика това си е работещ бизнес, ако и контактите на тия складове се дадат. Успехи на новите собственици, според мен ще се продаде за секунди. ;)
Банко идеята ми не е да забогатея а да помогна на някой начинаещ който е на нивото на което бях преди 10 години.
Магазина го направих за да тествам колко активен е пазара защото никога не съм имал или управлявал бизнес в България и за това не съм влагал нито пари в реклама нито кой знае какъв труд.

Всичко влиза в цената домейн, хостинг, платформа, софийския номер, социалки + контакти със склада и ще работи на почти доставни цени.
 
Онлайн магазина работи изцяло на принципа 'дропшипинг' като при всяка поръчка изпращате имейл до склада който изпраща продуктите.
Магазина е активен от 3 месеца като за тези месеци не са пускани реклами и разчита единствено на трафика който генерира от бинг, гугъл и автомобилни форуми.

За периода Януари, Февруари, Март е генерирал 4 продажби което за 300 посещения е изключително слабо.

Магазина не е насочен към 'клошари' които искат да купят работещ бизнес за жълти стотинки ако може и без пари още по-добре.
Ако тепърва прохождате в онлайн бизнеса и искате да експериментирате без да се налага да влагате големи суми за модули, теми, труд то тогава това е за Вас.

Модули:
XML feeds Pro - 83,99€

The Checkout - 209,99€

Creative Elements - live PageBuilder - 111,99€

Rich Snippets for Products - 69,99€


Тема:


Цената е 200лв като в тази цена влиза домейн, хостинг, тема, модули.
Към цената не влиза акаунтите в themeforest и prestashop addons те се продават за 928лв т.е толкова колкото са ми стрували на мен.
За 1200 лева общо всичко?
 
За 1200 лева общо всичко?
200лв за всичко без акаунтите в prestashop addons, themeforest т.е ще можеш да ползваш темата и модулите без проблем но няма да можеш да ги ъпгрейдваш защото лиценза е вързан към акаунт а не към код.

Ако искаш и акаунтите цената за тях е 928лв
 
200лв за всичко без акаунтите в prestashop addons, themeforest т.е ще можеш да ползваш темата и модулите без проблем но няма да можеш да ги ъпгрейдваш защото лиценза е вързан към акаунт а не към код.

Ако искаш и акаунтите цената за тях е 928лв
Имам един приятел дето бачка майстор дълги години и му предстои откриване на сервиз ей сега началото на април.
Ще му го предложа направо, мисля че ще има интерес.
 
Банко идеята ми не е да забогатея а да помогна на някой начинаещ който е на нивото на което бях преди 10 години.
Магазина го направих за да тествам колко активен е пазара защото никога не съм имал или управлявал бизнес в България и за това не съм влагал нито пари в реклама нито кой знае какъв труд.

Всичко влиза в цената домейн, хостинг, платформа, софийския номер, социалки + контакти със склада и ще работи на почти доставни цени.
Да, ясно ми е. Но идва много под себестойността си, което ми направи впечатление. Евалата, за което. За пръв път виждам инвестиция, която може да се избие в рамките на ден, буквално. :) Щом аз, който съм много далеч от тази сфера мислех да го купя.
 
Поздравления за бързата продажба, но каква е реалната причина за нея, бихте ли споделили?
 
Вкарал е зловреден код и на всяка продажба ще прибира по една капачка масло от производителя, така ще компенсира цената на олиото :)
 
Поздравления за бързата продажба, но каква е реалната причина за нея, бихте ли споделили?
Магазина е направен единствено с цел да проверя колко е активен БГ пазара т.е какви ще са продажбите на около 200 - 300 таргетирани посетители.
За тези посещения е направил 4 продажби което е много под моите минимуми.

В Бенелукс на 100 таргетирани посетители обикновено правя между 40 - 45 продажби.

Но пък моята основна дейност е маркетинг и онлайн продажбите са просто страничен бизнес.
 

Горе