Продава се: Онлайн магазин за оригинални маркови дрехи от 2011

maatin

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте, продаваме онлайн магазин за оригинални маркови дрехи създаден през 2011 година. Продават се 100% оригинални дрехи от Италия, Англия и други. Имаме марки като D&G, PINKO, Armani, Energie.
Всичко на сайта е налично на склад.

В цената са включени :
1. Онлайн магазин изграден върху Opencart с множество модули.
2. Фейсбук страница с 47 000 истински лайка
3. Домейн + Хостинг регистрирани през 2011 година и платени до 10.2019
4. Складова наличност на стойност 32100 лв. доставни цени с оригиналните фактури към тях!!!
5. Договор със СПИДИ АД с включени отстъпки

При интерес:

6. Фирмата - ООД(по ДДС) , регистрирана през 2011 година, без задължения
7. Касов апарат.

11000 лв.
 
Последно редактирано:
Здравейте. Моля, да ми пратите на ЛС подробности за магазина и статистическа информация за последните няколко месеца.
 
Здравей, може ли информация за името на сайта и реализираните поръчки за последните 2 месеца, как ще се осъществяват доставките за в бъдеще?
 
Здравейте, имам интерес да видя сайта, както и месечните посещения за последните 3 месеца.
 
Здравейте,имам интерес може ли на лично линк към сайта и статистики за посещения , месечен оборот,разходи .Благодаря.
 
Здравейте, продаваме онлайн магазин за оригинални маркови дрехи създаден през 2011 година. Продават се 100% оригинални дрехи от Италия, Англия и други. Имаме марки като D&G, PINKO, Armani, Energie.
Всичко на сайта е налично на склад.

В цената са включени :
1. Онлайн магазин изграден върху Opencart с множество модули.
2. Фейсбук страница с 47 000 истински лайка
3. Домейн + Хостинг регистрирани през 2011 година и платени до 10.2019
4. Складова наличност на стойност 32100 лв. доставни цени с оригиналните фактури към тях!!!
5. Договор със СПИДИ АД с включени отстъпки

При интерес:

6. Фирмата - ООД(по ДДС) , регистрирана през 2011 година, без задължения
7. Касов апарат.

9999 лв.
Здравейте инам интерес.Може да ми пишете на лично.
 

Горе