Продава се: Онлайн магазин за часовници

nivanov

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте,

продава се сайт за часовници - nmzona.com изграден на Opencart (MarketShop тема).
Онлайн е от 05.2016 г. и към момента има реализирани над 140 продажби. Продавам го с всичката налична стока (около 25 часовника). Всички останали продукти (тениски, чаши и дрехи) са на дропшип. Към сайта има и фейсбук страница с 7K likes.

Получавате и профил в BAZAR с налични 79 лв. през който може да видите историята на всички пратки.

Посещенията от основаването са:

Сесии: 32 359
Потребители: 22 706
Показвания на страницата: 82 756 (трафикът е предимно от фейсбук групи и платена реклама)

Направената инвеситция за фейсбук реклама до момента е около 400 лв.

Платен домейн до 10.04.2018 г.
Хостинг - плаща се ежемесечно

Причина за продажбата: Нямам нужното време да се занимавам с него и приходите през последните 2 месеца са символични.

Цена: 750 лв.

За повече инфо на ЛС.
 
Последно редактирано:
Здравей можели малко повече информация. От къде зареждаш стока, имали регистрирана фирма, колко продажби правиш на месец, какво продаваш повече часовницте или останалите продукти ?
Емейл: [email protected]
 
Имам интерес ако все още е актуална офертата на лично
 
Здравей може ли малко повече информация и на мен. От къде зареждаш стока, колко продажби правиш на месец, какво продаваш повече часовницте или останалите продукти ?
 
Иначе е яко от 22.05 да пишеш след почти половин година, че е продаден, а?! А ние тука да си чакаме. @Blinky това коректно ли е?
 
Иначе е яко от 22.05 да пишеш след почти половин година, че е продаден, а?! А ние тука да си чакаме. @Blinky това коректно ли е?
Ти къде се обади ... То търгове с резервирана цена, то конкурси без победител.
 
xainov, да не би да си пророк, че да знаеш кога е продаден? Това, че не съм ти отговорил, не означава, че съм го продал преди половин година, нали?
 
5 човека сме ти писали тук, в темата, а подозирам, че и на лично. Отговори ли на някого от тях? И ако е продаден по-рано, защо не си го написал? Не разбирам ...
 
Аз мога да потвърдя, че ми беше отговорено и ми беше предоставена подробна информация :) Не виждам какъв е проблема.
 

Горе