Онпейдж оптимизация ключови думи

toretic

Member
Имам проблем с онпейдж оптимизацията на ключови думи.
В Webmaster Tools на Google в полето Keywords виждам, че 12 от общо 20 ключови думи(Below are the most common keywords Google found when crawling your site. These should reflect the subject matter of your site.) ми идват от форума и са тип: "коментари", "модератори", "профил", "потребител" и т.н.
Как препоръчвате да манипулирам този лист. Ако ми дадете връзка към статия/ръководство или ме насочите какво да търся би ми помогнало много, щото вече 30 мин търся разни думички, но така и не мога да открия нещо което да ме насочи в правилната посока.
 
От: Онпейдж оптимизация ключови думи

Никой?
Първите седем думи са ми от форума. Как мога да поправя това?
Най-честата дума е коментари, повтаря се 8000 пъти, а основната ми ключова дума едва 1500 и е на 8мо място. Това от значение ли е за гугъл, ако премахна думите като "коментари", "модератори", "профил", "потребител" и т.н. дали ще повлияе на позицията ми за другите думи?
 
От: Онпейдж оптимизация ключови думи

Според мен е добре да използваш по често ключовата си дума.
 
хъм чак такива експерименти признавам не съм правил но ползвам паразитно сео на теиз думички понякога според цмса си добавям и някои киурд ама гледам да изглежда добре за потребителите не голям спам :)
 

Горе