Опекох си яйцата заради Предприемач

BullBlogger

New Member
Да, и всичките сте виновни!

Мислите си, че е майтап някакъв а? Не, наистина си опекох яйцата и станаха направо на въглен - ский атачмънтите

PIMG0960.jpg и още PIMG0959.jpg

Стана обяд и ме пристърга така някак си. Обикновено по обедно време мятам нещо в чинията и сядам да поразгледам форумите.

Виках да пръжна две яйца, ама отиде петнадесет минути а и пърженото вдига риска от артеросклероза та реших просто да сваря две яйца.

Метнах яйцата в един канчок и се зачетох:

Сайт на руски-трябва ли да е .RU ? - фърли мъ у кратък размисъл и ме накара да видя аджеба ко прай моя САПЕ акаунт. След половинчасово шматкане из руските форуми се приземих право на

Г +1 от Тео - което ми изгуби двадесетина минути в дирене на подобна услуга по блекхат форумите и дори за кратко стигнах до някакви филипински алтернативи на фивър

Hostgator - 40% намаление на всички хостинг планове само днес - естествено ми накара пак да прегледам хостингите си и за пореден път да се отрека от гатора, които незнайно защо все ми връщат парите

и някъде в момента в който попаднах на Гуглярите набиха шута на co.cc домейните и отново започнах да се благославям, че никога не се доверих на тия полуплатениполубезплатни домейни усетих странна миризма. Първата ми асоциация и ужас беше, че миризмата иде от зле охлаждащия се втори компютър наръган от немай къде под бюрото.

Сееща мъдрост, познание и основно линкове из целокупното интернет пространство машина стенеше от претоварване, но нямаше никакъв принос за странната бакелитено-фекална фоня носеща се из моята обител. По метода на изключването преминах през първия компютър, лаптопа, UPS-a и накачуления като таралеж разклонител. Вероятно все още щях да обследвам електрическата инсталация около работното си място ако наличието на гъста лондонска мъгла стелеща се откъм кухнята не бе върнала най-после съзнанието ми в реалността.

Та останах без обяд благодарение на Предприемач.ком и всички дето правите тоя форум интересен сте виновни.
 
ХАХАХАХ!
Е честито и да ти е сладко :)
И заради тази пък твоя тема ми се приядоха яйца по панагюрски.
 
От: Опекох си яйцата заради Предприемач

Направи сайт с бутонче за дарения -да ти съберем да ти купим пица или китайско :)
 
От: Опекох си яйцата заради Предприемач

Нищо им няма, като ги гледам отвътре са си екстра.
 
От: Re: Опекох си яйцата заради Предприемач

хахаха, добре че са само тези яйца бате. Аз едни други за малко да загубя, докато съм висял в този форум :)
xaxa не си представям историята каква е ;)
А Blinky не се измъквай, ти си виновникът за съсипаните яйца, не се прави, а пращай на bullblogger една дузина яйца за компенсация.
 
От: Опекох си яйцата заради Предприемач

А аз постоянно поставям под въпрос живота и здравето на участниците в уличното движение - карам и чета.... Що пожелания е отнесла майка ми.... :D
 
От: Опекох си яйцата заради Предприемач

Аз се чудех що бикът гледа сърдито, пък то било заради яйцата. :)
 
От: Опекох си яйцата заради Предприемач

Яйца не ям от години...
като знам откъде са излезли и какво представляват...
 
От: Опекох си яйцата заради Предприемач

Яйца не ям от години...
като знам откъде са излезли и какво представляват...
Е това е истината и за мен...
 
От: Опекох си яйцата заради Предприемач

Яйца не ям от години...
като знам откъде са излезли и какво представляват...
:D Ти сериозно ли? Яйца, кисело мляко, сириние - без тях не мога да живея :)
 
От: Опекох си яйцата заради Предприемач

Хахахахаха :D Пак се радвай, че си опекъл тия яйца, а не другите :D
 
От: Опекох си яйцата заради Предприемач

Екстра са :) Аз веднъж 5 филии с кайма така опекох като въгленчета :) И то пак заради Предприемач :p
 
От: Опекох си яйцата заради Предприемач

Аз така и не разбрах каква е тая рецепта - печени яйца?

Виках да пръжна две яйца
с черупките ли ги пръжваш ;)
 

Горе