Опел клуб форума са бастуни

Amigo0o

Well-Known Member
Администраторите на опел клуб форума бастуни ли са ? - Да! Бастуни са!

Единственият форум в България, които не желае нови регистрации.

А защо е опел клуб България тогава ? Да го прекъстят на опел клуб гъзари или нещо подобно една тайфа некадърни администратори.
 
От: Опел клуб форума са бастуни

Каква е драмата? Регистрирах се за минута време без проблем.
 
От: Опел клуб форума са бастуни

И аз така, но ми пише че всяка регистрация е нужно да се активира от администратор и така вече седмица и половина си чакам за активация. Аз забравих за какво бях влязъл да питам, докато ми активират профила. Опитах се да се свържа с тях, никакъв успех. Въобще взели са се много на сериозно.
 
От: Опел клуб форума са бастуни

И аз така, но ми пише че всяка регистрация е нужно да се активира от администратор и така вече седмица и половина си чакам за активация. Аз забравих за какво бях влязъл да питам, докато ми активират профила. Опитах се да се свържа с тях, никакъв успех. Въобще взели са се много на сериозно.
Избягвайте форуми на подобна тематика независимо от марката.
 
От: Опел клуб форума са бастуни

Избягвайте форуми на подобна тематика независимо от марката.

В повечето подобни форуми юзърите са тип бг мама, само дето в главите им са лайсни, фолио, диоди, като един друг се надлъгват на кого му гори по-малко колата.

Наистина в мен е вината че се обърках да се регистрирам, по-добре да я закарам на някой "майстор" колата.
 
От: Re: Опел клуб форума са бастуни

Как може да си купиш опел?!? Да не си врачанец?
1380457408_by_vagpl.jpg

Карал ли си OPC - 325 коня?
 
От: От: Опел клуб форума са бастуни

В повечето подобни форуми юзърите са тип бг мама, само дето в главите им са лайсни, фолио, диоди, като един друг се надлъгват на кого му гори по-малко колата.

Наистина в мен е вината че се обърках да се регистрирам, по-добре да я закарам на някой "майстор" колата.
Това на "някой" ми звучи малко безразсъдно - ако нямаш майстор, който ползваш обикновено, не рискувай със случайни.
Я кажи какво я мъчи пък може някой да познае по симтомите какво се случва.
 
От: Re: Опел клуб форума са бастуни

Как може да си купиш опел?!? Да не си врачанец?

Имам една астра, не съм и сменял масла, консумативи абсолютно нищо, гори 7 ... над 200к километра е. По-принцип не съм фен на марката но ебати двигателите имат, карах един фиат на 40к километра, 3 годишен му се прецака скоростната кутия и хидравликата, така си замина нов. Така че наистина не стават за сваляне на мацки и тузареене но за работа и за човек, като мене които мрази да се занимава с ремонти и т.н. е перфектната марка.
 
От: От: Re: Опел клуб форума са бастуни

Имам една астра, не съм и сменял масла, консумативи абсолютно нищо, гори 7 ... над 200к километра е. По-принцип не съм фен на марката но ебати двигателите имат, карах един фиат на 40к километра, 3 годишен му се прецака скоростната кутия и хидравликата, така си замина нов. Така че наистина не стават за сваляне на мацки и тузареене но за работа и за човек, като мене които мрази да се занимава с ремонти и т.н. е перфектната марка.
И на тебе казвам, качи се на OPC и тогава говори дали не става за тузареене. Цената е към 70 000. Другата година Опел ще пускат сув:

monzasuv_0.jpg


Не отписвайте добрия стар Опел ;)
 
Опел и гъзар, странно седят в едно изречение. :) Точно тази марка е извън каквитл и да е класации за гъзария. И братле, да има и такива форуми - с чакащо одобрение. В момента чакам за едкн такъв, но си реших проблемя и едва ли някога ще го посетя пак, та така и тук. ;)
 
Re: От: Re: Опел клуб форума са бастуни

Не, а ти? Аз карам само BMW. Покажи ми опела, който ти си си купил и караш, не снимки от интернет! Карал ли съм бил ...
1380457408_by_vagpl.jpg

Карал ли си OPC - 325 коня?
 
От: Опел клуб форума са бастуни

Какво му е на опела? Преди години като работех в сервиз на седмица ни караха по 10 внос и мога да кажа, че са по-издръжливи от ГОЛФ 3.
Говоря за едни и същи години.
 
От: Re: От: Re: Опел клуб форума са бастуни

Не, а ти? Аз карам само BMW. Покажи ми опела, който ти си си купил и караш, не снимки от интернет! Карал ли съм бил ...
Нямам Опел, но за малко да си купя този, т.е. съм го карал. Отделно съм карал известно време друга Инсигния и за това ти казвам, че не са толкова лоши коли, особено за цената си. Изглеждат много добре, особено като им се направи лек тунинг. А от БМВ, до БМВ разлика има. Какво караш?
 
С малко тунинг да, но Опел си остава Опел, даже преди да си взема колата се чудих много над една Инсигния, не като тая на снимката, защото ми се виждат много пари за Опел, но в крайна сметка взех 525d, 3.0, 197k, 01.2010. Този дето без малко си щял да го вземеш е доста добър, но за тези пари какви коли можеш да вземеш .. От Булвария добри ли са колите? От лизинг ли е върната тая машина?
 
От: Опел клуб форума са бастуни

image.jpg


Ей още една красавица, до която съм се докосвал :lol: Разбира се, не можеш да сравняваш БМВ с Опел, то и цените им са различни (2 опела за 1 БМВ), но пак казвам - приемливо решение е инсигнийката. А ОПЦ-то наистина върви много добре, единственото което ме спря да си я купя беше, че пътищата ни не са направени за толкова нисък автомобил (може, ама трябва да ти е втори и да си го караш отвреме на време).
 

Горе