Опитаха да убият Доган

тео

Well-Known Member
Неизвестен нападна с пистолет лидера на ДСП Ахмед Доган по време на речта му на Осмата национална конференция на партията.

По средата на доклада му, докато Доган критикуваше настоящите политики на Европейския съюз и на управляващите на България, човек от публиката скочи и се затича към ДПС лидера с пистолет, насочен срещу него.
Неизвестният се качи на трибуната и преди да успее да стреля, част от делагатите успяха да го настигант, спрат и с юмруци да го съборят на пода.

Лидерът на ДПС не е ранен.

Десетки привърженици на партията веднага скочиха от местата си и се нахвърлиха с ритници върху извършителя на покушението.
Няколко минути охраната не можа да ги разтърве и нападателят бе пребит публично пред стотиците делегати на партията от цялата страна. По подиума останаха разкъсани части от дрехите му.

След инцидента бе обявена 30 минутна почивка.

Междувременно се разбра, че нападателят е имал бадж с пропуск за конференцията, като не е ясно как е успял да мине въоръжен през охраната и скенерите. Не е ясно дали самият той е бил делегат.

http://news.ibox.bg/news/id_1647187753

Изтрещя народа, ей. Дали е театър или наистина призивите "на оръжие" вече отиват към реалност?
 
От: Опитаха да убият Доган

допълнение:

Oт предварителното следствие станало ясно, че нападателят е успял да стреля веднъж, но делегат успял да бутне ръката му, така че да няма жертви от произведения изстрел. Пистолетът е бил газов. Все още не е ясно кой е бил нападателят.

След щатен медицински преглед е установено, че състоянието на Доган е добро и докладът му ще бъде раздаден на всеки един от делегатите, за да могат да се запознаят с него.

Конференцията ще продължи в 15.00 часа.

=================================

аз лично съм шокиран...
 
От: Опитаха да убият Доган

Ако беше успял нямаше да ми липсва само това ще кажа. :)
 
От: Опитаха да убият Доган

Абе колко пъти да обеснявам че "драгунов" винаги е по-добрият вариант :D
 
От: Опитаха да убият Доган

Първа асоциация - сценарий от съвременен български сериал. Но тук възниква полемиката - дали сериалите копират реалността или реалността копира сериалите...

Абе колко пъти да обеснявам че "драгунов" винаги е по-добрият вариант
Целта далеч не е била да му видят сметката. Още повече като прочетох допълнението за газовото оръжие.

И сега тези, които нямат БТВ как ще бъдат облъчени за този ТЕРОРИСТИЧЕН АТЕНТАТ ПО СВОБОДАТА НА БЪЛГАРИЯ И БЪЛГАРИТЕ?!?!?!?!?! :lol:
 
От: Опитаха да убият Доган

Първа асоциация - сценарии от съвременен български сериал. Но тук възниква полемиката - дали сериалите копират реалността или реалността копира сериалите...

Първото по-скоро, под прекритие като го гледам ми се чини, че е правен по действителен случай. :D
 
От: Опитаха да убият Доган

Ако опитът беше успял, щяха да имат мъченик.... Сега ще е само предизборна дъвка май.
 
От: Опитаха да убият Доган

На мен пък ми е интересно какви ще бъдат наказанията за маймуните, които атакуваха нападателя, след като той вече беше обезвреден и го малтретираха 5 минути необезпокоявано.
 
От: Опитаха да убият Доган

%25D0%2594%25D0%25BE%25D0%25B3%25D0%25B0%25D0%25BD%2B%25D0%25B7%25D0%25B0%25D0%25BF%25D0%25BB%25D0%25B0%25D1%2588%25D0%25B5%25D0%25BD%2B%25D1%2581%2B%25D0%25BF%25D0%25B8%25D1%2581%25D1%2582%25D0%25BE%25D0%25BB%25D0%25B5%25D1%2582.jpg


Очаквайте още тук
 
Последно редактирано:
От: Опитаха да убият Доган

Има ли кадри от събитието, че зрелище му трябва на народа :D Кой знае тоя юнак как са го навили да иде там да го бият :D
 
От: Опитаха да убият Доган

Има ли кадри от събитието, че зрелище му трябва на народа :D Кой знае тоя юнак как са го навили да иде там да го бият :D

Е как някой друг лев, и готово.
 
От: Опитаха да убият Доган

Обаче щеше да е доста иронично терорист - лидер на партия - да загине при подобно покушение. С неговите камъни както се казва.
 
От: Опитаха да убият Доган

Канал 3 си направиха голяма реклама. Чудя се дали не е някой канал на пич от ДПС :D Иначе голяма сцена пада.. преди да видя снимката си знаех, че ще се окаже някой "вътрешен човек" дето е подкупил охраната и е минал.
 

Горе