Оправдаха Маргарините

westside

Active Member
Състав на Софийски градски съд оправда Красимир и Николай Маринови - братята Маргини по обвинението за поръчителство на убийството на трима души

NO COMMENT :(
 
От: Оправдаха Маргарините

Ама то т'ва беше лесно предвидимо още при задържането им :)
 
От: Оправдаха Маргарините

Малкия Маргарин не стига че изчезна ами и невинен излезе :( това ако е в белите държави линч на съда и после на маргарините )
 
От: Оправдаха Маргарините

Това е трик за да се върне малкия Маргин и да го гепят след което отново ще им повдигнат обвинение (например за убийството на Боби Цанков) и пак ще ги вкарат в кауша

Те може да се борчета но не са идиоти или поне за тях не работят идиоти
 
От: Оправдаха Маргарините

Това е просто реалностан, не е трик. Тук някои са по равни от други. И Ставийски и още куп такива. За това ищо в тази държава не изглежда да се оправя.

И медиите си шумят и кервана си върви, ебаси дебилщината. Само да седиш и да гледаш какво кофти представление е всичко това тук. :)
 
От: Оправдаха Маргарините

Един път вече изпуснат няма да се покаже , много се нядявах да ги осъдят и да започне промяна. пууууу че се ядосвам като се сетя , а колко човеци са разплакали тези маргарини
 
От: Оправдаха Маргарините

Споко, и Маргините ще си намерят майстора рано или късно, и съдийката Лада и тя :twisted:
(поне Волга да се казваше) :lol:
 
От: Оправдаха Маргарините

Това е просто реалностан, не е трик. Тук някои са по равни от други. И Ставийски и още куп такива. За това ищо в тази държава не изглежда да се оправя.

И медиите си шумят и кервана си върви, ебаси дебилщината. Само да седиш и да гледаш какво кофти представление е всичко това тук. :)

Затова въобще не се занимаваш с глупости. Да правят, к'вот си искат. Всеки гледа себе си и това е...
 
От: Оправдаха Маргарините

Затова въобще не се занимаваш с глупости. Да правят, к'вот си искат. Всеки гледа себе си и това е...
Ха, направо в 10-ката. :) Евалата, да си чупят главите с тия, важното е себе си да гледаш.

Утре и други отрепки ще оправдаят, не се притеснявайте. Това опредлено не е и няма да бъде единичен случай. Гарантирам ви го лично и искрено. ;)
 
От: Оправдаха Маргарините

Хем съм съгласен че не трябва да ти пука, хем не съм щото живея в България а за тия специално ни гледаха под лупа от Е.С. и тях не можахме да ги осъдим, изплъзнаха се
 
От: Оправдаха Маргарините

Хем съм съгласен че не трябва да ти пука, хем не съм щото живея в България а за тия специално ни гледаха под лупа от Е.С. и тях не можахме да ги осъдим, изплъзнаха се
Те това ще си го драснат в доклада, не се притеснявайте. :) После Бойко ще излезе по медиите с анти интелигентните си "лафове" и народа ще види, че той работи и държавата се "развива". Това е сценария, който гледаме. Остава и да ми пука. :)
 
От: Оправдаха Маргарините

Абе искашe ми се заради обикновените хора да видят и повярват че има справедливост и да видят "че всяко Бате си има Тате"
 
Последно редактирано:
От: Оправдаха Маргарините

Много повръхностно гледате на нещата

Проблема е заложен в комунистическата конституция от 1991година приета от мнозинството на БСП(БКП), с която се гарантира безнаказаността на мутробизнесмените и защитаващите ги несменяеми съдии и прокурори, същото е положението и с наказателния кодекс

Хайде пак да ви отворя очичките както вече го направих тук:


ДС олигофрените запазиха икономическата власт на БКП през последните 20 г. не само това , но и ликвидираха в зародиш всеки опит на непроизлизащ от техните редици човек да завърти бизнес ( спомнете си организираните и въоръжени от ДС, борчески бригади през 90-те години) редици човек да завърти бизнес ( спомнете си организираните и въоръжени от ДС, борчески бригади през 90-те години)

Това постигнаха с конституцията от 1991 г, която създаде невижданото по света чудо наречено НЕСМЕНЯЕМ ПРОКУРОР И СЪДИЯ. Единствената друга несменяема длъжност на този свят е на ПАПАТА. Създадоха го като задръстиха полицията със спортисти и военни които освен да издават заповеди от сорта на : я бегом от мен до другото дърво”, нищо друго немогат , а и неискат да направят. Резултата от тази правораздавателна система го усещаме всеки ден.

Сегашните "бизнесмени"нямат умствения капацитет, да си свалят гащите, като ходят по нужда, вие искате от тях брутен вътрешен продукт да създават. Проблемът е че въпросните синчета на червената олигархия, колкото немогат да печелят пари, толкова им се иска да имат много пари. И какво им остава, след като немогат да ги изкарат честно ? Остава им да ги изкарват с престъпления. Това не е трудно за тях защото разработените от ДС през социализЪма канали за наркотици ( с които громяхме загниващия запад) и за оръжия( с които подпомагахме братските арабско-мангалски народи) продължават да действат и те ги контролират , чрез лакеите си -агенти назначени на длъжност " кръстници на мафия", " недосегаем престъпник" " смел рекетьор" и.н. за съжаление за да вирее тази пасмина трябва и неработеща съдебна система и полиция.

NB

Има две решения на проблама-Лесен и Труден:

1. Лесния начин:

-- Закриване на "държавата", както не веднъж съм казвал тя не е Българска

2. Трудния начин :

-- Разпускане на парламента

-- Приемането на Закон за декомунизацията забраняващ участието на комунисти и деца на комунисти в партии и сдружения, Забрана да заемат постове в изпълнителна, съдебна и законодателна власт в органите на местна и центарлна валст, в училища и университети ......

-- Свикване на Велико народно събрание и приемането на нова БЪЛГАРСКА КОНСТИТУЦИЯ с гласовете на БЪЛГАРСКИ депутати


PS

Друг изход няма, ще си робувате не 20 а още 200 години в този Комунистически Ченгеджийски Бардак който няма нищо общо с Българската държава
 
Последно редактирано:
От: Оправдаха Маргарините

niks: Твойто изказване ми напомня за хитлер... Ако желаеш направо да има Военен преврат и нещата найстина ще се оправят, а ? Та да спрем със оффтопик-а, МАРКИНИТЕ СА ЗА ЗАТВОРА даже са за куршум в главите ама както и да е...
 
От: Оправдаха Маргарините

Яд ме беше да гледам как големия "Маргин" се тътри с бастуна на последното дело, той направо си е за НАТФИЗ.Как може да се подиграват с цялата държава.Всички знаем,че са престъпници (братята), само съда не знае, че са такива.Горките те "невинни душички".Сега гледайте как големия "Маргин" колко бързо ще се излекува и ще доприпка до морето живичък и здравичък.Ей няма да се оправи тая държава и няма.
 
От: Оправдаха Маргарините

90% от постовете към темицата доказват едно че не са невинни и че хората ги дразни това че ще се отърват, таива случки демотивират обикновения човечец.
 
От: Оправдаха Маргарините

А всички тук, които мислят, че са за затвора изобщо познават ли братята, виждали ли са престъпление от тях?
Как решавате кой е за затвора и кой не?

Някой в някаква телевизия / радио / книга е казал тези са престъпници и всички казват "слушам, тъй вярно!".
 
От: Оправдаха Маргарините

А всички тук, които мислят, че са за затвора изобщо познават ли братята, виждали ли са престъпление от тях?
Как решавате кой е за затвора и кой не?

Някой в някаква телевизия / радио / книга е казал тези са престъпници и всички казват "слушам, тъй вярно!".

Не, те са основали СИК, за да правят благотворителни кампании и да раздават храна на бездомните. А в свободното си време работят като доброволци на Червения кръст. Затова, в България като кажеш СИК и всички се сещат за Майка Тереза.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
От: Оправдаха Маргарините

@webmastwe имаш чувство за хумор, мнението ти ме развесели много. :)
 
От: Оправдаха Маргарините

niks: Твойто изказване ми напомня за хитлер... Ако желаеш направо да има Военен преврат и нещата найстина ще се оправят, а ? Та да спрем със оффтопик-а, МАРКИНИТЕ СА ЗА ЗАТВОРА даже са за куршум в главите ама както и да е...

Не знаеш колко си прав.

Комунистите 1944 година по незаконен начин с ПРЕВРАТ и разбира се с "братската" помощ на Пияната Червена армия взеха властта и продължават да е държат вече 66 години

Единствения начин да им се отнеме е с адекватни на техните методи и средства

А що се отнася да Хитлер то той е майка Тереза в сравнение със Сталин, и жертвите на Хитлер колкото и да ги преувеличават хазарите са нищожно малко в сравнение с убитите от Комунистите в Съветския съюз и целия източен блок.

Не че има разлика между Фашизъм и Комунизъм и двете са Чифутско творение и презследват идентични цели

ПС

Объркал си си никнейма Комунистите не са Българи а Интернационалисти и Глобалисти тоест Копелета
 
Последно редактирано:

Горе