Оптимизация на Opencart, stan_bg искам да го похваля и то доста...

pgplamen

Active Member
Stan_bg и опенкарт са две неща който вървят ръка за ръка. Тука искам да го похваля и то доста защото от много време не бях попадал на такъв човек. Имах доста проблеми с моя магазин но те вече са в историята благодарение на него. Премахване на грешки генерирани от Vqmod така и от самата тема, дописване на модули, напасване на темата и още куп други неща. Справи се без проблеми и съм много доволен от качеството на свършената работа. Прегледа робота на магазина, оправи генерирането на картата на магазина. Оказа се че дори да е изключена опцията в админ панела на магазина да не отчита броя на продуктите не е така. Броя на продуктите само не се показва а на практика си ги следи това също беше оправено от него . Оптимизира кода сега сайта се зарежда доста бързо.. Вече не помня всички неща с който се пребори но си го бива. Така че може да разчитате на него.
 
  • Like
Реакции: CTAH
От: Opencart и stan_bg

Двама Стан-специалисти си имаме във форума?
и двамата са по Опен карт, дайте да ги сборим и да залагаме.

:twisted:
 
От: Оптимизация на Opencart, stan_bg искам да го похваля и то доста...

Името Стан още маите са предсказали, че който го носи ще е специалист на Opencart :beer: :D
 
От: Оптимизация на Opencart, stan_bg искам да го похваля и то доста...

Името Стан още маите са предсказали, че който го носи ще е специалист на Opencart :beer: :D

Дааа аз помня че четох някъде, намерили обърната плочка в залата на слънцето / инкаджийска им работа да обръщат плочки... все едно ние да си лепим теракота с гланца надолу?/ на Мачу си пикчево някъде...

На мен БИГ СТАН ми помогна за опън карта и трябва да им организираме "Стан парти" ?
 
От: Оптимизация на Opencart, stan_bg искам да го похваля и то доста...

Кажи къде и кога аз съм за партито нека го наречем Стан-опенкарт парти.


най - накрая партиииии супер, някой да се заеме с организацията и таксирането :)
Само името не ми харесва, но ще го преглътна по яко е Опън Стан парти :lol::lol::lol::lol::lol:
 
От: Оптимизация на Opencart, stan_bg искам да го похваля и то доста...

И аз да се включа за СуперСтан:)
Изключително добър OpenCart специалист,много съм доволен,работи много бързо и качествено.
Който го потърси за помощ няма да съжелява!:clap:
 
  • Like
Реакции: CTAH

Горе