Организирам групова поръчка от Sports Direct

bgdev

Member
Здравейте,

харесал съм няколко неща от SportsDirect.com и се чудя дали има желаещи да си делим доставката от UK. В момента доставката е 9.98 EUR

Условия:
- пускам поръчката на 2 или 3 Април 2015 г.
- поръчката ще я направя в EUR, защото най-малко варира курса.
- Курса EUR/BGN е по тарифата на Уникредит Булбанк, в момента е 1,9600
- при интерес ще пратя сметка, по която да ми преведете парите
- Цената за доставката се разпределя по следната формула >> (цената за доставка/ брой артикули)*(поръчани артикули на човек)
- за София може и да се видим, за да предам пратката
- за страната ще ги изпратя по Еконт

Разгледайте www.sportsdirect.com и ако решите ми пишете на ЛС
 
Последно редактирано:
От: Организирам групова поръчка от Sports Direct

Все не мога си избера хубави панталони.... ще разгледам тази вечер и ще се включа. Колко човека трябва се включим за да направиш поръчката ?
 
От: Организирам групова поръчка от Sports Direct

И аз най-вероятно ще се включа, но ще потвърдя по-късно. Освен банка друг начин на плащане приемаш ли?
 
От: Организирам групова поръчка от Sports Direct

Ще предам на Цуфцето ми - да ми купи нови анцузи. Последните от които най-съм доволен са от Спорт Директ с връзки 2 пъти ХЛ и 3 пъти ХЛ. Още нямат амортизация - май са вече 3 годишни.
 
От: Организирам групова поръчка от Sports Direct

От Спорт Директа не съм купувал нищо сигурно от почти 2 години имам гадното усещане че качеството няма нищо общо с фирмените магазини на по известните марки - Със сигурност не са ментета но съм убеден че са по ниско качество.

Преди време беше гръмнал скандал за друга подобна верига ТКмах водят се оутлет и редовно можеш да си купиш например дънки Томи Халфайгер за 40 паунда - Ама ги бяха набарали че всъщност това не са изостанали бройки от официалните магазини, а си ги шият директно за тях но с по ниско качество за да влизат в цена.
 

Горе