Основите

viking

Active Member
Здравейте.

Както някои от вас знаят, отдавна бях решил да правя онлайн магазин, както вече бяхме дискутирали в друга тема - не успях, не беше планувано както трябва, нереалистично и още безброй причини.

След което просто спрях да се интересувам и започнах друго начинание, прекъснах уни-то, вадих пари добри, всичко беше айляк, харч, харч, харч и така до края на октомври този месец, в който реших да си реализирам идеята и да видя какво ще покаже.

Та... до днес. След като свърших с заниманията по офиси, данъчни, счетоводители и прочие, имах време последните 5-6 дни да си пооправям сайта, който беше готов преди 2 седмици може би.

Ето го и него: Цък

Цъквам и логото, че му се радвам още как се получи.
8498592Z.jpg

Имам да добавям още куп продукти, като също така търся още партньори.

Приемам съвети, критики и всякакви препоръки.

С общите условия, бих приел помощ също така, ако някой може да ми помогне.

Не на последно място, искам да благодаря на всички, които ми помагаха в този период и въпреки глупавите въпроси и непрестанното им задаване, не ми обърнаха гръб.

Няма да изброявам, да не забравя някой, вие си знаете.

Благодаря отново.

И на последно място както обичам да казвам... дано върже. :beer:
 
От: Основите

Харесва ми , семпло и изчистено. Само думата Sale я смени с някоя българска на главната страница примерно процент намаление , гореща оферта или нещо такова.

Рекламирай в фейса , може и да започнат поръчките.
 
От: Основите

Съгласен съм напълно, ще се коригира.

В фейса съм направил страницата, от утре ще почна да качвам снимки на продукти от сайта и там, чакам един колега от форума да ми добави 1000 фена, та да изглежда по-сериозно.
 
От: Основите

Конструктивно е добре, доколкото разгледах, но дизайна не ми харесва
Верно изчистено и семпло, ама много изчистено и черно отгоре и отдолу
 
От: Основите

На мен ми харесва, доста добре изглежда. Може и едно favicon-че да добавиш за завършен вид. Само страниците в раздел "Информация" да се дооправят.
 
От: Основите

Харесва ми , семпло и изчистено. Само думата Sale я смени с някоя българска на главната страница примерно процент намаление , гореща оферта или нещо такова.

Освен Sale преведи и това - "My delivery and billing addresses are the same." Излиза под формата при чекаут. Иначе е супер и на мен ми харесва. ;)
 
От: Основите

......................................
 
Последно редактирано:
От: Основите

Добре изглежда, за мен личо е малко в повече горе логото и целия хедър, малко ми идва прекалено голям и лично бих го сметнал за фейк магазин в началото. Но аковидя доволен коментар за него , може би бих го използвал. Моята препоръка също би била да има някакви мнения от потребители които са купували, това малко или много дава сигурност.
 

Горе