Отиде си Калоянчев

От: Отиде си Калоянчев

:( Велик! Нека почива в мир!
 
От: Отиде си Калоянчев

Винаги е тъжно, когато си замине такъв актьор и човек... :(
 
От: Отиде си Калоянчев

Този монолог ще остане в историята, както и Калата
Нека почива в мир !
 
От: Отиде си Калоянчев

Един от най великите актьори за всички времена...Мир на праха ти Кала.
 
От: Отиде си Калоянчев

Вече се намериха някой хора които да спекулират с това. "Сподели защото.... ". Не знам за вас, но за мен е гадно това. До толкова ниско ли са паднали в името на набирането на фенове? Това е цинично, безморално... .

Отиде си един велик актьор, човек... а някой да се възползва от това и да набира фенове.... сподели защото.... :(


10062.jpg
 
От: Отиде си Калоянчев

Странник, а там откъдето прочете новината не е ли спекула?

Благодарим ти Кала.
Оставаш като образец за един истински Българин, светъл човек.

Поклон
 
От: Отиде си Калоянчев

Странник, а там откъдето прочете новината не е ли спекула?

Не, не беше спекула, беше просто една написана статия, в която не се казваше - "Разпространете статията за да стигне до повече хора и така да си увеличим трафика..."
 
От: Отиде си Калоянчев

Вече се намериха някой хора които да спекулират с това. "Сподели защото.... ". Не знам за вас, но за мен е гадно това. До толкова ниско ли са паднали в името на набирането на фенове? Това е цинично, безморално... .

Отиде си един велик актьор, човек... а някой да се възползва от това и да набира фенове.... сподели защото.... :(


Виж файлът 5199
Тия дето са го направили не вядват от маркетинг. Специално за такива неща е излишно да се подканва, хората така или иначе ще ги споделят.
 
От: Отиде си Калоянчев

Тия дето са го направили не вядват от маркетинг. Специално за такива неща е излишно да се подканва, хората така или иначе ще ги споделят.

Съгласен съм, вярно е това.
 
От: Отиде си Калоянчев

Също съгласен.

Гледах/четох още/за от Калоянчев, божествено добър човек!
 

Горе