Отказана реклама от FB

helixs

New Member
Тъй като не знам адреса на Арменския поп, се оплаквам тук :)
FB ми спряха тази реклама, на страница за силиконови гривни, защото имало много кожа!
facebook.com/SilikonoviGrivni/photos/a.332727473494287.60158.332719756828392/641311665969198/

Your ad wasn't approved because it violates Facebook's Ad Guidelines by featuring an image containing excessive amounts of skin or suggestive content. Facebook does not allow images that depict people in explicit or suggestive positions, or images that show nudity or cleavage--even if portrayed for artistic or educational reasons.

Сега съм приготвил една друга, обаче стои на стен бай вече 2 часа и май също няма да мине : )))
facebook.com/SilikonoviGrivni/photos/a.332727473494287.60158.332719756828392/642151355885229/

Благодаря предварително за съчувствието!:twisted:

За съжаление имам твърде малко мнения и не мога да качвам линкове и картинки ...
 

Прикачени файлове

  • FB mail.jpg
    FB mail.jpg
    80.3 KB · Преглеждания: 61
От: Отказана реклама от FB

Според мен, защото има цени. ФБ не позволява директна реклама на продукти. И да, явно трябва да смениш снимката с монахиня, която е отишла на фитнес :D
 
От: Отказана реклама от FB

И на мен мнго пъти са ми отказвали. Гледай да не е толкова предизвикателна сниката и като цяло чета че се гледат рекламки включващи хубави момичета облечени в червено. Действа явно на потребителите както червеното на биковете :D
 
От: Отказана реклама от FB

Одобриха рекламата с цензурата - явно администраторите не се напъват да превеждат какво пише на картинката ...
Не че е кой знае каква реклама - просто за лично удовлетворение :)
 
От: Отказана реклама от FB

Ние го правим като оферти в подобна сфера на вашата и не е имало проблеми нали си взимат парите :)
 
От: Отказана реклама от FB

Също текстът в картинката да не е повече от 20%
 
От: Отказана реклама от FB

При мен, тея от фб веднага ме рязват като видят дори леко деколте... по някакъв начин анализират снимките.
 

Горе