Отказващи да се появят "джаджи"

infoblok

Member
Здравейте!

Правя сайт за една фирма. Използвам wordpress и темата AccessPress Basic. На началната страница, според шаблона, когато избирах темата имаше Slider плюс доста подменюта и снимки ... всъщност ето линк към шаблона на темата - https://accesspressthemes.com/wordpress-themes/accesspress-basic/ .
Та пичагите са си направили видео опътване как да се сложат тия неща под слайдера, обаче, следвайки го стъпка по стъпка, резултат при мен няма.
"Джаджите", които трябва да са под въпросния слайдер просто не излизат.
Пробвах да спра всички разширения и пак резултат няма.

Къде бъркам ?

infoblok

Member
От: Отказващи да се появят "джаджи"

Определено полезно мнение. Тук ли е мястото да коментираме дали и защо правя сайт за друг ?

infoblok

Member

Сгрешил съм мястото на темата, очевидно. Не съм сгрешил, че правя сайт за друг. Има модератори, ще я преместят. Не виждам каквл лошо съм направил като съм поискал съвет, макар и в грешния раздел.
Благодаря за feedback-a, следващия път ще пибликувам нанточното място.
Може ли сега да се върнем на темата, защото наистина ми е важно? Благодаря!

NovaPS

Active Member

Темата има безплатна и платрна версия, ти коя ползваш? Може би въпросните джаджи са част от платената версия.

Sky

Well-Known Member
Re: От: Отказващи да се появят "джаджи"

Ок, да се върнем на темата... От тая фирма плащат ли ти за направата на сайта или им помагаш от приятелски чувства?
Плащат му много ясно.

infoblok

Member

На шаблона пише, че тия неща са включени в безплатната. И не, не ми плащат. Работя друго за фирмата и видях, че сайта им е сдухан. Предложих да им направя нов, за което няма да получа никакво заплащане. Възползвах се от ситуацията, за да се уча в движение.

JohnieBGN

Member

щом правиш всичко по видеото се обърни към авторът на темата, в нещата които си описал че правиш няма подробна информация, за да ти помогне някой трябва първо да си инсталира темата и да налучква какво правиш теоретически няма как да получиш помощ.

NovaPS

Active Member

И все пак провери дали това, което искаш го има в безплатната версия, като гледам доста е орязана.

Ето тука е описано с картинки как се активират джаджите, но някой от тях не са достъпни в безплатната версия.
http://accesspressthemes.com/documentation/accesspress-basic-pro-doc/#!/setup_home_page

infoblok

Member

Отговори ми на въпроса, явно не са достъпни. Благодаря!

blaster

Well-Known Member

Врътпрес е толсоз елементарно занятие, ако имаш темата, имаш и инструкции. Ако не може да се справиш, ми дай всичко и ще го направя. Но следващият път се замисли, какви са ти възможностите и неги надскачай,,, съгласен?

infoblok

Member

Той и българския език е елементарен, ама ти си надскачаш възможностите, нали ?
Всички се учим. Хайде и ти, както правя аз, опитвайки да сглобя сайта, отиди да си купиш букварче, моля!

blaster

Well-Known Member

Той и българския език е елементарен, ама ти си надскачаш възможностите, нали ?
Всички се учим. Хайде и ти, както правя аз, опитвайки да сглобя сайта, отиди да си купиш букварче, моля!
Аз му предлагам помощ, той ми тегли майна,,, от къде си селски, хехехе

Горе