Откриване на paypal акаунт с виртуална карта

Vasil1

New Member
Здравейте,
някой да знае дали могат да се открият два различни Paypal акаунта с една банкова сметка към която има вързани две карти.
По специално да кажем дебитна карта и виртуална карта към нея.
Разбира се акаунтите ще се на две отделни лица с два отделни адреса.
Може ли Paypal по някакъв начин да разбере, че двете карти (виртуалната и дебитната) са на един и същи човек и евентуално да link-не двата акаунта?
Предварително благодаря на отзовалите се.
 
От: Откриване на paypal акаунт с виртуална карта

Ако влизаш в двата акаунта от един и същ компютър и/или айпи адрес-ДА,веднага ще те пипнат.Ако примерно вкъщи отваряш само единия,а на работа или от wifi на някой съсед втория,няма да те линкнат,но трябва да си с различни компютри и да си пазиш хистори и кукита за всеки от акаунтите на всяко едно PC.
 
От: Откриване на paypal акаунт с виртуална карта

Ако влизаш в двата акаунта от един и същ компютър и/или айпи адрес-ДА,веднага ще те пипнат.Ако примерно вкъщи отваряш само единия,а на работа или от wifi на някой съсед втория,няма да те линкнат,но трябва да си с различни компютри и да си пазиш хистори и кукита за всеки от акаунтите на всяко едно PC.


Това е ясно, имам различни компютри с различни мобилени интернети от който влизам само в определените им акаунти.
Въпроса е дали мога да ползвам виртуалната карта за втори пейпал акаунт при положение че ползвам физическата дебитна карта на друг акаунт?
 
От: Откриване на paypal акаунт с виртуална карта

Васко,реално са 2 различни карти (с различни номера) и няма никакъв проблем да си регнеш виртуалната на другия акаунт. По-важно е да мислиш,като стигнеш лимита и ти поискат документи, какво ще правиш.На единия акаунт-ясно,ама на другия ще е проблем,освен ако не си приличаш много на ЛК и на шоф.книжка ;)
 
От: Откриване на paypal акаунт с виртуална карта

Васко,реално са 2 различни карти (с различни номера) и няма никакъв проблем да си регнеш виртуалната на другия акаунт. По-важно е да мислиш,като стигнеш лимита и ти поискат документи, какво ще правиш.На единия акаунт-ясно,ама на другия ще е проблем,освен ако не си приличаш много на ЛК и на шоф.книжка ;)

Много благодаря за отговора,това исках да чуя.
Както написах в началото това ще са два различни акаунта на двама различни хора с различни адреси и различни лични карти.
 
От: Откриване на paypal акаунт с виртуална карта

Ами,само мога да ти пожелая успех с продажбите! :)
 
От: Откриване на paypal акаунт с виртуална карта

Благодаря за пожеланията , и аз ти желая успех във всички твой начинания!:beer:
 
От: Откриване на paypal акаунт с виртуална карта

Това за хисторито и кукитата, въобще не е вярно. Имам един акаунт на който и от луната да вляза пак ще ме пуснат. Има друг момент тука, но ще си го спестя коментара.
 

Горе