Открийте 10те разлики :)

arsenal

Playa
Зантее ли, че кгоато чтеете нисапаното, вжано е првътаа и поледсанта бквуа от дмаута да бдаът на мсятото си. Мжетое да рзбъракате мстеата на оастнаилте бвуки и все пак нпиасатноо ще прдъолажва да се чтее с лкоета. Твоа ивда да пкаоже, че вскичтоо твоа вемре котео сте попрлеили в уилчище е нпразано, доасттънчо е блио да ви начуат да слгатае на мстяото им бутквие от наалчото и каря на вяска дмуа кяото пиеште.
Приичнтаа е в нчиана по котйо виашят мъозк оработбва ирнфоцмаията. Ткаа уяспвате да преочттее нааписното джае кгаото нтио енда дмуа не е изиспана пвраинло.
 
и аз съм го чел в един др форум не се сещам кой ..
 
Аз се питам:

Има ли полза от това?


Навремето в "Информационна и охранна техника" (не помня точно как се казваше) при проф. Христов стана дума за информационния излишък, т.е. че в човешката реч има известен излишък от информация. И ако аз кажа инфомация вместо информация, всеки ще ме разбере :)

Та говореше се за приложението на информационния излишък, например код Хеминг 8/4 в компютрите и осигурителната техника на железниците, и в тази връзка искам да попитам: това ли е целта на горния текст? :)
 

Горе