Относно аниме сайт

cmpax

Active Member
Здравейте!
Доста се чудих къде да постна темата, и честно казано още се чудя. Ако има проблем моля да бъде преместена.

От доста време се искам да си спретна аниме портал, в който ще се гледат еповете на аниметата, полезна информация и още куп други интересни неща.

Та въпросите са ми следните:
1. Ще имам ли проблем, ако се гледат аниметата онлайн в сайта? (Сходно ли е с онлайн филмите)
2. Ще имам ли проблем с Адсенса, ако сложа реклами на сайта?
3. Ако все пак е забранено, как мога да ги излъчвам легално....

Благодаря за отделеното време!?
 
От: Относно аниме сайт

1. Дали е аниме от изтока или холувидски филм авторските права са си авторски права. Ако ги нямаш ще имаш проблеми;
2. Ако съдържанието е нелеганлно ще имаш проблем;
3. Плащаш си за правата;
 
От: Относно аниме сайт

Общо взето казват, че не е ясно кой държи правата за файловете, които позлват и затова ги разпространяват докато някой не си признае :D.
Може би този номер минава, защото са никуму неизвестни или просто притежаващите авторксите права не ги боли :)
 
От: Относно аниме сайт

Значи имало вратичка, но това няма как да мине за пред адсенса :Д
 
От: Относно аниме сайт

Ако можеш свържи се с хората от проекта Manga.bg(вече го няма де). Те най-добре ще знаят как стоят нещата с авторските права в Европа.
Но да пред Адсенс няма как да мине, за другите рекламни мрежи не знам, но имаше една много подходяща за комиски/анимета.
 
От: Относно аниме сайт

Някакви идеи как може да се свържа с тези пичове ??
 
От: Относно аниме сайт

Провери аниме сайтовете/форуми за списание Шогун(мисля, че така се казваше) не може да няма теми за тях.
Като се прибера довечера ще проверя списанията, които имам за някакви контакти.
 
От: Относно аниме сайт

Благодаря ти много. Ще гледам да се реванширам с каквото мога :)
 

Горе