Относно евентуална среща на форума

Кога искате пак да се видим?

  • Януари 2008

    Votes: 0 0.0%
  • никога

    Votes: 0 0.0%

  • Общо гласове
    224

arsenal

Playa
Здравейте, значи с тази анкета искаме да видиме кога предпочитате да организираме среща на форума и да се позабавляваме малко офлайн. Знам, че сега е малко натоварено с празници, унита, заверки и др. Затова всеки да каже кога му е по-удобно(ако може някви дати казвайте за да видим кога ще сме най-много.Гледайте да е петък или събота, че да може да си махнеме главите както трябва :))
 
И аз съм за януари месец. този път ще е нещо голямо - миналият беше около 15 души - сега се надявам поне 20-30. :wink: Има какво да си кажеме - а и ще се видиме и запознаме - мисля си че ще си махна зелката на тази среща - ей така следпразнично. :)

С риск да се изтъркам ще спомена, че срещата ще бъде доста полезна за всички, които се занимават онлайн маркетинг и реклама. А и като гледам аватарите на повечето ще е генгста шит. :)
 
Един път да се преместа в София студент, че и аз да дойда на някоя среща ;(

Иначе ако някой има път към Плевенско да се обажда ;)
 
ZzZaPyr каза:
Един път да се преместа в София студент, че и аз да дойда на някоя среща ;(

Иначе ако някой има път към Плевенско да се обажда ;)
Може да си направиш някой друг трип до София с някой твой авер, който ще му е интересно да види какви хора са в тези среди. :)

Иначе ще има още много срещи, така че не се притеснявай - само ще ставаме повече. :)
 
ZzZaPyr каза:
Един път да се преместа в София студент, че и аз да дойда на някоя среща ;(

Иначе ако някой има път към Плевенско да се обажда ;)

И аз така викам д'ге.


Може да си направиш някой друг трип до София с някой твой авер, който ще му е интересно да види какви хора са в тези среди.

Може, може. Има навитаци.
Иначе по въпроса януари, петък, 21.00, някъде там
 
Blinky каза:
Еми аз 100% ще взема апарат, но малко ще искат да се видят в мрежата. :) Или поне така си мисля. Иначе срещата ще е още по-професионална от предишните. От година на година ще става така. :)
а след 10-тина години ще сме някакви дядовци с костюми, поршета и платинени ланци по 1 кг 8)

ехх..., мечти мечти
 
bonzo каза:
къде ще се събирате на тая среща
В софия ще е бате. Добре дошъл тук. :) И се надявам да е този месец. Ще е яко ако всеки един имащ желание да дойде, ще бъде постната повече информация по въпроса. :)

Успехи и вечна ерекция.:)
 

Горе