Относно магазин в Ибей

Shefa27

Member
Здравейте предприемачи, интересува ме как може да се отвори магазин в ибей и каква сума излиза месечната такса за поддръжката му. Подучух че излиза минимум 15 долара/паунда на месец и съкращение на удръжките от сайта, но никъде не мога да намеря конкретна информация и ще съм ви много признателен ако помогнете.
 
От: Относно магазин в Ибей

Ebay си има търсачка, ползва ли я?
 
От: Относно магазин в Ибей

Благодаря за търсачката. А иначе някои от форума да притежава магазин в ибей? Бих бил много благодарен ако изкаже мнение за магазина там, какви позитиви носи и какви са проблемните страни, ако има въобще такива. Месечния абонамент не е много малък, за това вероятно трябва да се продават или голямо к-во стоки или артикули с висока стойност.
 
От: Относно магазин в Ибей

Благодаря за търсачката. А иначе някои от форума да притежава магазин в ибей? Бих бил много благодарен ако изкаже мнение за магазина там, какви позитиви носи и какви са проблемните страни, ако има въобще такива. Месечния абонамент не е много малък, за това вероятно трябва да се продават или голямо к-во стоки или артикули с висока стойност.

здравей

аз имам ebay магазин. от eBay могат да се изкарват прилични доходи. можеш да продаваш там и без магазин. тогава цената е $15. за да отвориш магазин мисля че беше $49 на месец. общата комисионна която eBay вземат е около 10% от цената на транзакцията. За сревнение Амазон вземат 15%. В eBay допълнително плащаш и за листване на продукти. Ако имаш магазин листването на продукти е 5 цента за Buy it Now и между 1$ И 2$ за аукцион. Там в eBay си ги пише всички цени - може да разгледаш. Желателно е да продаваш повечко продукти. И повечко да четеш :)
 
От: Относно магазин в Ибей

Аз направих малко проучване за ebay и за продуктите там. Проблема идва от това че плащаш много пари за доставка и малко нещата се обезмислят. Китай избиват пазара.
 

Горе