Относно форум на английски език на тема България...

angelovarna

Well-Known Member
Здравейте, от подписа ми може би сте забелязали, че администрирам портал с насоченост - представяне на информация за България пред чужденци (англо и датско говорящи).
Портала все още не е набрал популярност (средно около 150 посетителя на ден).
Тъй като разполага и с форум, се чудя по какъв начин да го популяризирам за да може поне някой да се регистрира и да пише. Както е в mybulgaria(точка)info (те там са доста напред с материала, но сайтовете ни са подобни).
Пробвах дори с досадната работа да разпратя малко ЛС-та на потребители в други форуми на тема имоти и България, пробвах да напиша някоя и друга тема из тези форуми, да помогна на някого. Но резултата е нулев, във форума е писал само един потребител и това е (останалите са колеги от офиса). :?

Някакъв съвет можете ли да ми дадете.
 
Ами продължаваите да пишете по темите и направете една секция където и не регистрирани да задават въпроси ( напишете им че може да пишат и без да се регисрират с някакъв спам контрол) и направете една затворена секция където да има ценни неща но да трабва да се регнат за да ги видят :)

Иначе може една ппц промоция да направите на форума (на отворената секция) : с заглавия вариации на Ask any question About Bulgarian Property ( това може да ти е подписа по фрумите където пишеш)
 
Мм това второто ми хареса :)
А за секциите и за това ще помисля.
Интересно ми е как ще стоят нещата със спама, че форума е .aspx и нямам право да му барам кода :( (по договор с фирмата, която го изгражда е така).
 
еми те тогава трябва да ти измислят антиспам решени Важното е попълваите форума с контент и цените теми гледаите да ги съмитнете на диг и други социал боокмарк ( не много на често че ще ви филтрират за спам)
 

Горе