Отстъпки от цена на доставки Еконт Експрес

bluefighter

Active Member
Здравейте колеги,

предполагам, че доста от вас изпозлват услугите на Еконт Експрес. Моля да споделите какви отстъпки ползвате при тях? Знаете ли на колко изпратени пратки на месец какви отстъпки предлагат?

Аз в момента ползвам 20% отстъпка при тях, като ми ссе натрупват 3 и 5% бонус точки при всяка доставка.
 
От: Отстъпки от цена на доставки Еконт Експрес

Нали се сещаш, че има клауза за неразпространение на детайли около договорите?!

А относно това какво ползваш - не ползваш нищо интересно... :rolleyes:
 
От: Отстъпки от цена на доставки Еконт Експрес

искам да открия защо някои имат преференциални цени, а други не и колко пратки трябва да праща някой за да има по-добра отстъпка
 
От: Отстъпки от цена на доставки Еконт Експрес

Строго индивидуално е, ако имаш повече пратки, но леки е различно, ако имаш много пратки, но тежки. Така, че всичко е въпрос на договаряне.
 
От: Отстъпки от цена на доставки Еконт Експрес

Това което ползваш докато не минеш 150 пратки на тримесечие. Не можеш да го коментираш. Дори тези 20% се водят, че трябва да правиш МИНИМУМ 150 пратки на месец. Но не се задълбочават толкова аз го имах когато правих по 20 пратки на тримесечие и сега когато правя по 500 пратки на тримесечие /само през Еконт/ пак е същото.
На въпрос "Дай да помислим дали не могат да се променят условията" взе франчайзът да мънка... и го разбирам това си му е печалбата, а ядовете им са много и не им се сваля.
И по тая причина част от пратките просто заминават по друг куриер който от раз ми даде супер ниски цени адрес/адрес.
И сега в умрялото си градче радвам по малко 2 куриера вместо един с доста пратки :)
 
От: Отстъпки от цена на доставки Еконт Експрес

Здравей,
Аз също ползвам Еконт и също имам 20% отстъпка.
Но за мен специално не е толкова важна отстъпката, а услугата която предлагат - триъгълна логистика.
Никоя друга куриерска фирма не я предлага, поне засега.
 

Горе