Отчет за нарушения на правилата за издатели в AdSense

venci

Active Member
Здравйте,

През последния месец получих поне 5-6 емайла със заглавие
“Отчет за нарушения на правилата за издатели в AdSense“

Ето и част от майла


През последните 24 часа:

  • Бяха открити нови нарушения. В резултат показването на реклами е ограничено или деактивирано на страниците, на които бяха намерени тези нарушения на правилата на програмата AdSense. За да решите проблемите, можете да премахнете нарушаващото правилата съдържание и да заявите преглед или да премахнете рекламния код от нарушаващите правилата страници.

НО нищо не откривам като възможни проблеми

Моля за съвет.... :) как да разбера къде и на кои страници е проблема.

Поздрави
 
Щом в профила ти в Адсенс няма известие, значи всичко е наред. Просто си решават, че някои страници или публикации нарушават правилата и премахват рекламите. Нищо фрапиращо, всеки ден получавам такива писма :)

Пий си студената биричка и да не ти пука :cool:
 
Имаш наказани определени страници. За да видиш кои са отвори си Адсенс -> Settings -> Policy center
Там ще видиш всичките си сайтове и страници , на които има нарушения. Странното е че в самия профил не се появяват нотификации , когато добавят нови страници с нарушения ами пращат тъпите мейли.
 
И аз получих такъв имейл, в който ми съобщаваха, че имам съдържание, което "предизвиквало сексуална възбуда". Меко казано, бях шокиран, при условие, че даже една неприлична дума нямам в съдържанието на целия сайт, или пък - снимка или видео. Съмнявам се само в рекламите на някой рекламни мрежи да не се тълкуват така, но и там съм ограничил да не се показват реклами 18+.
Мисля си, дали Гугъл не иска да елиминира по този начин някои от рекламните мрежи, като стресне издателите с тези съобщения и те се откажат от конкурентите му?
 
Че те и гугъл си имат еротични и хазартни реклами. Просто се правят на тарикати и блокират, за да не плащат
Дейтинг сайтове - да, еротика - не. Хазарт - САМО ако си лицензиран за съответната страна и имаш документите, афилиати - не.
 
Имаш наказани определени страници. За да видиш кои са отвори си Адсенс -> Settings -> Policy center
Там ще видиш всичките си сайтове и страници , на които има нарушения. Странното е че в самия профил не се появяват нотификации , когато добавят нови страници с нарушения ами пращат тъпите мейли.


Супер, Благодаря ;)
 

Горе