От както зависи след колко време ще се появи сайта

От както зависи след колко време ще се появи сайта без ползване на линкове


  • Общо гласове
    5

hatre

Active Member
От както зависи след колко време ще се появи сайта някъде в резултатите (15-20 страница) без използване на линкове. То е ясно че от всички зависи, но при средно статистически сайт, в ниска конкуренция на кое бихте заложели?

Подобни анкети:
Кога започвате линк билдингът
Какво е най-добре да се прави при нов сайт
От както зависи след колко време ще се появи сайта без ползване на линкове
 
Последно редактирано:
От: От както зависи след колко време ще се появи сайта

Според мен социалните сигнали и най-вече Г+. То критериите се променят толкова бързо, че никой вече не може да ги хване, но колкото повече съдържание блъскаш в Г+, толкова по-бързо ще почне да те харесва и Гошко.
 
От: От както зависи след колко време ще се появи сайта

Чекай малко,то "броя на страници/съдържанието" пак са беклинкове,само че вътрешни (internal).Сигурно въпросът ти е за външните беклинкове?
 
От: От както зависи след колко време ще се появи сайта

Според мен социалните сигнали и най-вече Г+. То критериите се променят толкова бързо, че никой вече не може да ги хване, но колкото повече съдържание блъскаш в Г+, толкова по-бързо ще почне да те харесва и Гошко.
На един сайт направих 1к Г+, а потребителите направиха 1к на ФБ никаква разлика нямаше. На друг сайт навих 50 ФБ страници да ми шернат сайта, в следствие на което доста ФБ профили са шервали и станаха 800, аз с лайкджака сложих още 200 и за 1 месец сайта не се показа, след като му сложих 100 линка тогава се показа. Може би имат значение соц. сигналите но ако не спират да се увеличават за период 4-5 месеца, както и коментари не само лайкове. Чудя се това соц. сигнали да не е някаква пропаганда на ГГ
 
От: От както зависи след колко време ще се появи сайта

От един линк, в по-голям сайт след 24 часа макс си в индекса.
Оууу той било без линкове, пускаш за чек индекса в gwt, и си влезнал на секундата. :-o

Сори, ама малко съм се подкарал.
 
От: От както зависи след колко време ще се появи сайта

Трябват качествени беклинкове с висок Da и Pa, социалните сигнали са помежду другото, а не да изместват беклинковете. Социалните сигнали са индикация за споделяне на сайта, което уж би следвало да значи, че той съдържа нещо, което се харесва от потребителите.
 
От: От както зависи след колко време ще се появи сайта

От както зависи след колко време ще се появи сайта някъде в резултатите

Зависи от уменията на човека, грижещ се за сайта. Може и никога да не се появи, а може и само след няколко дни.
 
От: От: От както зависи след колко време ще се появи сайта

От един линк, в по-голям сайт след 24 часа макс си в индекса.
Оууу той било без линкове, пускаш за чек индекса в gwt, и си влезнал на секундата. :-o
Сори, ама малко съм се подкарал.
18:33 Нормално, нали ти казах че след 18-19 трудно те разбирам :D
 
От: От: От както зависи след колко време ще се появи сайта

Емиииии, случва се понякога :rolleyes:
18:33 Нормално, нали ти казах че след 18-19 трудно те разбирам :D
 
От: От както зависи след колко време ще се появи сайта

Анкета: От както зависи след колко време ще се появи сайта без ползване на линкове
След месец или, по-вероятно, много повече.
Декларирането в GWT е линкване.
Поставяне в сайта на кода за гугъл паяка е линкване.
Социалните сигнали са линкване.
Споделяне в Г+ е линкване.
Etc...
 
От: От както зависи след колко време ще се появи сайта

Някой случайно да има добре развит сайт от тук потребителите, с висок ранк, където да може да се публикуват статии.
 

Горе