От къде да си закупя Win XP ?

ivelin123

Active Member
Здравейте. Гледах в няколко магазина за компютри, но не мога да открия оригинален Win XP. Знаете ли от къде мога да купя такъв ? Дали изобщо продават още ? Идеята ми е да го сложа на стария ми компютър. Той обаче е доста слаб и едва ли ще подкара Win 7, за това търся XP.
 
От: От къде да си закупя Win XP ?

Здравейте. Гледах в няколко магазина за компютри, но не мога да открия оригинален Win XP. Знаете ли от къде мога да купя такъв ? Дали изобщо продават още ? Идеята ми е да го сложа на стария ми компютър. Той обаче е доста слаб и едва ли ще подкара Win 7, за това търся XP.

Все още на черно може и да намериш.
 
От: От къде да си закупя Win XP ?

Можеш да си вземеш от ебай - http://www.ebay.co.uk/itm/MICROSOFT...perating_Systems_Software&hash=item4ae0c037a9

Но по добрият вариант е да си купиш марков компютър втора ръка с лицензна лепенка - Вероятно ще ти излезе по насметка от колкото да купиш само ХР
 
От: От къде да си закупя Win XP ?

Има безплатен легален Уиндоус.
Потърси в този форум.
 
От: От къде да си закупя Win XP ?

Вискяр единственото безплатно нещо на този свят е сиренцето в капана - "безплатен" уин съм виждал в БГ е за училищата който беше закупен по времето на НДСВ и после няколко пъти май беше подновяван сега май са закупили лиценз и за 7-ци
Такива уиндоуси обаче са с ограничени права за ползване тоест нямаш право да ги ползваш извън учебни заведения - А момчето за да иска легален уин най вероятно му трябва за бизнес, а щом е за бизнес си трябва плащане
 
От: От къде да си закупя Win XP ?

А момчето за да иска легален уин най вероятно му трябва за бизнес, а щом е за бизнес си трябва плащане


От замунда ;)

peekaboo-facepalm.jpg
 
От: От къде да си закупя Win XP ?

Здравейте. Гледах в няколко магазина за компютри, но не мога да открия оригинален Win XP. Знаете ли от къде мога да купя такъв ? Дали изобщо продават още ? Идеята ми е да го сложа на стария ми компютър. Той обаче е доста слаб и едва ли ще подкара Win 7, за това търся XP.

images
 
От: От къде да си закупя Win XP ?

И от арена може. :D
 
От: От къде да си закупя Win XP ?

И от арена може. :D

Къци, това ти ли си ?

А иначе по темата. Целта ми е да използвам старият компютър за магазин. За това искам да бъде с оригинален софтуер.
 
От: От къде да си закупя Win XP ?

Идеята е безсмислена. Компютър на старо с оригинална лицензна лепенка за XP струва по-евтино от единичен лиценз само за XP. mantaman вече го написа горе и нищо друго смислено повече не може да се каже по темата.
 
От: От къде да си закупя Win XP ?

Гъци ти ли си?
Като искаш да си легален виж в гугъл, не е длъжен някой от форума да ти търси нещо което се намира с три надписа в нета!!!
Имаш късмет, че съм в добро настроение иначе да те бях святнал като коледна елха.
Аре търси си в гугъл и не ни занимавай с глупости. Има си и официален сайт на майкрософт за бг. има си дистрибутори и всичко. Така-че не ми се прави на умник и не чакай някой друг да ти свърши работата.
Къци, това ти ли си ?

А иначе по темата. Целта ми е да използвам старият компютър за магазин. За това искам да бъде с оригинален софтуер.
 
От: От къде да си закупя Win XP ?

Много си страшен :D :D
Никъде не съм казал, че някой ми е длъжен. Ти влизаш в темата и започваш да пишеш тъпи коментари. Не знам какво целиш. Благодаря на хората които написаха коментари по темата. Ще търся на старо някой компютър.
 
От: От къде да си закупя Win XP ?

Ами на такъв въпрос такъв коментар. Иначе и лицензен уин можех да ти дам ама.
Много си страшен :D :D
Никъде не съм казал, че някой ми е длъжен. Ти влизаш в темата и започваш да пишеш тъпи коментари. Не знам какво целиш. Благодаря на хората които написаха коментари по темата. Ще търся на старо някой компютър.
 
От: От къде да си закупя Win XP ?

Все от някъде ще си намеря. Не виждам какво толкова тъпо има във въпроса. Не искам и да ми го дават на готово. Ако имаш и го продаваш можеше да напишеш коментар, както някои хора направиха. А ти влизаш в темата и се правиш на интересен.
 
От: От къде да си закупя Win XP ?

Немммм, давам ти вариант в който ще си много по-добре. Xp е някъде към 145 лева последно когато съм го вземал, иначе можех и да те свържа с представител на майкрософт за бг. , иронията е в това, че няма сми да си плащаш за нещо което вече е изчезнало от употреба и то в голяма степен, а и е спряно от поддръжка.
Надали някой ще ти прави проблем зареди уина по-скоро може да ти се прави проблем за другия софтуер.
Все от някъде ще си намеря. Не виждам какво толкова тъпо има във въпроса. Не искам и да ми го дават на готово. Ако имаш и го продаваш можеше да напишеш коментар, както някои хора направиха. А ти влизаш в темата и се правиш на интересен.
 
От: От къде да си закупя Win XP ?

За програма за стоките мисля да използвам Мистрал. Четох положителни мнения и най-вероятно ще избера тях.
 
От: От къде да си закупя Win XP ?

XP-то не се поддържа вече от години. И да си го купиш, по цял ден ще ти пищи, че ползваш неподдържана ОС, антивирусни, скайп, и т.н. също.

Па ти ако искаш си давай парите...
Една печка 2-ра ръка, която си бачка стабилно с Win 7 е около 100 лева.
Басимо магазина дето ще отваряш, ако нямаш толкова.
 
От: От къде да си закупя Win XP ?

Да, най-вероятно ще търся някой стар компютър.
 
От: От къде да си закупя Win XP ?

Там не знам, нито съм я виждал нито съм я чувал, но парите за xp можеш да си ги спестиш.
За програма за стоките мисля да използвам Мистрал. Четох положителни мнения и най-вероятно ще избера тях.
 

Горе