От PayPal в Skrill

antonio741

New Member
Здравейте, случайно някой да знае начин да дам пари от пейпала си, за да получа в Skrill? Тъй като се опитах да си изтегля парите от пейпала, но старата ми карта Виза не е валидна вече, сега съм с Mastercard и не може да се теглят :\
Пише ми да добавя банков акаунт, но той е за US banks... та за това, има ли някакъв начин, не ми се чака 2 седмици да си вадя нова виза
 
От: От PayPal в Skrill

ами изкарай си виза от изипей става за секунди, дръпни си паричките и след 6 месеца визата ти е изтекла.
ЗАБЕЛЕЖКА: ще можеш да дръпнеш парите след 10 дена тъй като картата ти ще е нова.
 
От: От PayPal в Skrill

ами изкарай си виза от изипей става за секунди, дръпни си паричките и след 6 месеца визата ти е изтекла.
ЗАБЕЛЕЖКА: ще можеш да дръпнеш парите след 10 дена тъй като картата ти ще е нова.

Видях в сайта на ЦКБ сега за тази карта, колко струва да си я изкарам?
 
От: От PayPal в Skrill

Два лева само трябва да вкараш 20 лева като баланс, после може да си ги изтеглиш.Само че има процентни такси при превод и изтегляне.
 
От: От PayPal в Skrill

Два лева само трябва да вкараш 20 лева като баланс, после може да си ги изтеглиш.Само че има процентни такси при превод и изтегляне.
Благодаря за идеята, варианта е доста добър.
А какво мислиш за този сайт? https://exchangex.ru/
Мен ми прилича на някаква измама, но има доста такива, ако е реален съм склонен да платя комисионната от около 10%...
Писах им в скайп на тия, казват, че първо аз трябва да пратя парите, след което те ще ми ги пратят в Skrill, но ме съмняват доста
 
От: От PayPal в Skrill

Не ги знам и не съм работил с тях, ако ти дам информация значи те лъжа
 

Горе