Оферта за есента

Keiti

Active Member
Рейтинг - 98.6%
70   1   0
Предлагам изготвяне на статии на ниски цени. При поръчки над 50 броя, 2 са подарък, а при над 100 бр. 3 бонус от мен. За повече информация моля пишете на ЛС.
 
От: Оферта за есента

Възползвах се предишната седмица за пореден път от няколко статии. Точност и коректност, както винаги!
 
От: Оферта за есента

Има ли някакво ограничение в тематиката за което е хубаво да се знае?
 
От: От: Оферта за есента

"50 броя, 2 са подарък, а при над 100 бр. 3 бонус"
Хората ще са по на сметка да поръчат 2 пъти по 50 и да имат 4 безплатно ;)


Успех с бизнеса!

Недоглеждане от страна на Keiti. :)
 
От: От: Оферта за есента

"50 броя, 2 са подарък, а при над 100 бр. 3 бонус"
Хората ще са по на сметка да поръчат 2 пъти по 50 и да имат 4 безплатно ;)


Успех с бизнеса!

А кой е казал, че цената на 50 броя е 2 пъти по-ниски от цената на 100 броя ? Може на 100 броя да прави някаква промоция, и да не си на далавера да поръчаш 2 пъти по 50 :)
 
От: От: Оферта за есента

Недоглеждане от страна на Keiti. :)

Да, след като очевидно е добро качеството, това не е важно и затова го написах с малки букви, но просто има смисъл от корекция в някаква посока.
 
От: От: Оферта за есента

А кой е казал, че цената на 50 броя е 2 пъти по-ниски от цената на 100 броя ? Може на 100 броя да прави някаква промоция, и да не си на далавера да поръчаш 2 пъти по 50 :)

По тази логика, кой твърди, че ти си син на баща си? :mrgreen:
 
От: От: Оферта за есента

По тази логика, кой твърди, че ти си син на баща си? :mrgreen:

Не е така :) Ще ти дам пример(не се хващай за цената): Ако 50 броя струват 2 лв, а 100 броя струват 3 лв ще си вземеш ли 2 пъти по 50 броя заради 1 безплатна статия повече ?
 
От: От: Оферта за есента

Не е така :) Ще ти дам пример(не се хващай за цената): Ако 50 броя струват 2 лв, а 100 броя струват 3 лв ще си вземеш ли 2 пъти по 50 броя заради 1 безплатна статия повече ?

Ще ти дам друг пример - такива примери мога да ти измисля 1000, но не струват, когато цената не е предварително упомената.
 
От: От: Оферта за есента

Ще ти дам друг пример - такива примери мога да ти измисля 1000, но не струват, когато цената не е предварително упомената.

Аз заради това казах "може".
 
От: От: Оферта за есента

Аз заради това казах "може".

Аз пък не разбирам за какво са тези твой малоумни постове... тук ли намери да развиваш теория на вероятностите?
Алф вече каза, че офертата е така оформена, че да поръчаш два пъти по 50 е по-евтино от 100 наведнъж..не разбирам защо повтаряш едно и също.

Ако имаше друго намаление/бонус/промоция - да е упоменато.
 
От: От: Оферта за есента

Извинявай, Keiti, трябваше на лично да ти го пусна това, съжалявам! Хора спрете се моля ви се, това няма значение.

За новодошлите в темата, това е онтопика:

Предложението на Keiti е

Предлагам изготвяне на статии на ниски цени. При поръчки над 50 броя, 2 са подарък, а при над 100 бр. 3 бонус от мен. За повече информация моля пишете на ЛС.

И е препоръчана горещо от Петя:

Възползвах се предишната седмица за пореден път от няколко статии. Точност и коректност, както винаги!

Cтатии на различни тематики - поръчвала съм и всяка тема е стойностна.

На мен ми изглежда legit офертата и бих се възползвал ако му дойде времето. Предполагам са на БГ статиите.
 
От: Оферта за есента

Няма проблем и благодаря на всички за вниманието. Статиите са предимно на Бг, а за бонуса, цените и тематиките нека се уточняваме на ЛС:)
 
  • Like
Реакции: Alf

Горе