Оферта Seo Hosting

gshopov

Well-Known Member
Здравейте,
Искам да Ви представя една нова и интересна оферта от нас

Seo Хостинг
5 различни C class shared ип-та
4 различни дата центъра
3 държави
общо 15 хоствани сайта х3 на ип
10 гб пространство х2гб на ип
50гб трафик х10гб на ип
неограничен брой Mysql
неораничен брой емайли
Cpanel хостинг
Автоматичен инсталатор на скриптове !!!!
различни днс сървъри
7.50лева 1 месец + 10.00лева Инсталационна такса
22.50лева за 3 месеца
45.00лева за 6 месеца
90.00лева за 1 година

За повече информация https://hostsean.bg/members/cart.php?gid=9
 
От: Оферта Seo Hosting

Това ми изглежда идеално за проекта който съм намислил - може ли повече инфо кои са държавите и всъщност 5 различни акаунта ли ще получа или един от който ще могат да се управляват
 
От: Оферта Seo Hosting

Здравейте,

5 различни акаунта ще има точно заради тази идея да са в различни дц-та. Държавите са Германия, Франция и Холандия.
Поради факта ,че е нова услуга пускаме само 5 ип-та , но при евентуален интерес имаме възможност да пуснем като начало още 10 C class мрежи и така
и така да има втори план с общо 15 различни ип-та от различни c class мрежи ( старите акаунти ще могат а си ъпгрейднат при желание като сумата ще се калкулира )
 
От: Оферта Seo Hosting

Имаш ли опция за плащане с пейпал искам да го пробвам за три месеца - до колкото схванах от първият пост инсталационна такса се заплаща само при едномесечният план
 
Струва ми се перфектна офертата...имате ли планове да пуснете сървъри в САЩ или Канада примерно?
 
От: Оферта Seo Hosting

Здравей,

До сега не сме коментирали сървъри в Канада , но сме коментирали пускането на сървър в САЩ.
Не искам да се ангажирам с срокове , но за сега е запланувано да е през 3-тото тримесечие на тази година
 
От: Оферта Seo Hosting

Направих си поръчка - Евалата на колегите направили са го лесно за регистриране
Ако вземете сървари и в УК и УСА ще ъпгрейтна поръчката :)
 
От: Оферта Seo Hosting

Още веднъж да ги похваля в неделя съпорта бачка супер - дано да не им е уроки
 

Горе