Още един конкурс за лого

Kortes

Active Member
Рейтинг - 100%
11   0   0
Взе да се превръща в мода пускането на конкурси за лого, но няма начин трябва да се даде шанс на всеки да изяви талант.

Условията са следните:
- Край на конкурса 28.03.2015г.
- Началото е от този момент.
- Награден фонд 60.00 BGN.

Трябва ми лого за фирма която се занимава с търговия на строителни материали, най-вече бои и лакове но това не означава че трябва да е шарения. Държим да е нещо изчистено, може да бъде включен като елемент някой строителен инструмент - четка, валяче или маламашка.

Надписът е КАНЕФ ООД на кирилица - векторен формат, ще се ползва на визитки, флаери, табели и билборди.

Цветове които да се използват - синьо или тъмно червено, може и други по преценка на дизайнера.

Като ни хареса някое лого, ще прекратим конкурса, ако ли не най-накрая ще изберем печеливш дори и да не използваме логото.

Успех на тези участват.
 
От: Още един конкурс за лого

Нямам време за да се занимавам, а и едва ли ще съм иноватор :)
Но бих направил една котка, после един валяк (мече) да я гали по гърба защото над нея се излива кутия с боя :D
 
От: Още един конкурс за лого

4e591a9c7da58af4.jpg

6ccd289df8c25e54.jpg
 
От: Още един конкурс за лого

Бях се зарекъл да не участвам в повече конкурси, но пък започвам да обновявам напълно порфолиото така и така ще ми трябва графичен материал, по - добре да играя.

%D0%9A%D0%90%D0%9D%D0%95%D0%A4-%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B7%D0%B5%D0%BD%D1%82%D0%B0%D1%86%D0%B8%D1%8F.jpg
 
От: Още един конкурс за лого

Малко оффтопик: УЖАСНО бранд име, първо прочетох КЕНЕФ ООД :lol:
 
От: Още един конкурс за лого

Малко оффтопик: УЖАСНО бранд име, първо прочетох КЕНЕФ ООД :lol:

Оффтопик 2 : И аз така :cry: Успех с логото!
 
От: Още един конкурс за лого

Значи ще помоля да си правите асоциациите в други теми. Глупави коментари от които няма нужда.

@uphero от тебе ми писна често. Ако може да не ми пишеш повече в темите. Не съм забравил когато ми резервира един банер за 4 ли на месец и те чаках сума ти време, не моите 60 лева са проблема а твоите 4 лева - мишка.
 
От: Още един конкурс за лого

Предложението на стойнеф е уникално :))) Успех !

Мерси Галине, и на мен ми допадна как се получи :) Дано се търси подобен ефект.
 
От: Още един конкурс за лого

Сега и по темата все пак е конкурс за лого, може би наистина сумата е малка дори съм убеден че повечето предложения, примерно на stoineff, на buymore също не е никак лошо и съм убеден че струват доста над това но и аз не искам нещо супер сложно.

Аз няма да коментирам предложенията нито ще давам насоки нека всеки който участва да представи своето виждане, няма и да решавам сам така че моето мнение е наполовина решаващо.

Благодаря на всички които са участвали до момента и успех на тези които ще участват.
 
От: Още един конкурс за лого

Виж файлът 11882
Това е моето предложение :)


edit:Слагам начупен линк поради рестрикциите на форума. ht tp://i19.servimg.com/u/f19/17/58/72/79/zeo_o-11.jpg
 
Последно редактирано:

Горе