Още един тул за проверка на дублирано съдържание

bizz

Active Member
По някакъв неведом път стигнах до този сайт: www.siteliner.com
и понеже не съм мяркал, някой да го е пускал във форума, да го споделя.

От създателите на копискейп. Показва дублирано съдържание, счупени линкове, пейдж пауър (обяснено е, но не ми се струва реално) и т.н.
 
От: Още един тул за проверка на дублирано съдържание

Добре, и после какво правим когато намерим някой да ни е откраднал съдържанието, или направо целия сайт? Явно, че само бой го оправя такъв човек, щом решил да краде, ясно му е, че рано или късно ощетения собственик ще разбере за кражбата... .
 
От: Още един тул за проверка на дублирано съдържание

Добре, и после какво правим когато намерим някой да ни е откраднал съдържанието, или направо целия сайт? Явно, че само бой го оправя такъв човек, щом решил да краде, ясно му е, че рано или късно ощетения собственик ще разбере за кражбата... .

Старай се да ти се индексира бързо съдържанието и му добавяй силни линове, пък после колкото искат да го копират и крадат, няма как да го предотвратиш.
 
От: Още един тул за проверка на дублирано съдържание

По някакъв неведом път стигнах до този сайт: www.siteliner.com
и понеже не съм мяркал, някой да го е пускал във форума, да го споделя.

От създателите на копискейп. Показва дублирано съдържание, счупени линкове, пейдж пауър (обяснено е, но не ми се струва реално) и т.н.

Пробвал съм го, но вади неадекватни резултати, в смисъл - трудно е да отсееш наистина копирано и дублирано съдържание, защото сканира всякакви глупости като "posted by admin" и т.н.

Напоследък съм фен на това, спрях и на адвего да се доверявам, защото също показва неуникално съдържание за фразеологични изрази и словосъчетания, това няма как да се избегне, не може да се каже, че е дублирано съдържание, а също така - не е адекватно :)
 

Горе