ПОДАРЯВАМ Фейсбук viral(like) система

baydan

Active Member
Рейтинг - 95%
19   1   0
Както обещах днес, няма да оставя разни недорасли нагли сукалчета да се подиграват с форума и колегите тук! Какво имам предвид, можете да прочете от тук - http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=52823&p=595027&viewfull=1#post595027 до тук - http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=52823&p=595240&viewfull=1#post595240 (непонятно ми е защо темата беше заключена преди малко ???)
Та... за да не виреят лъжите на разни пишман бизнесменчета и предприемачета тук, ето линк за свободно сваляне на системата :
http://dox.bg/files/dw?a=1a6de03a59
 
Последно редактирано:
От: ПОДАРЯВАМ Фейсбук viral(like) система

Тва чудо не работи... жалко, че толкова хора са изгорели.. току-що и един приятел ми писа, че дал не знам си колко пари за него ала-бала... ама не могъл да си го инсталира. Качих го и кво... половината система не работи. Не могат да се добавят клипове и още куп други функции не работят.
 
От: ПОДАРЯВАМ Фейсбук viral(like) система

Клиповете - само от ютуб, качват се на сайта, но някои дават грешка при стартиране. Бъгаво е , да, но общо взето работи. Аз не го ползвам, само съм го инсталирал, кажи кое не ти работи?
 
От: ПОДАРЯВАМ Фейсбук viral(like) система

Клиповете - само от ютуб, качват се на сайта, но някои дават грешка при стартиране. Бъгаво е , да, но общо взето работи. Аз не го ползвам, само съм го инсталирал, кажи кое не ти работи?

На теб лично мозъка. Бъгав ти е, да.
 
От: ПОДАРЯВАМ Фейсбук viral(like) система

Кое не работи... като опитвам да кача ВИДЕОКЛИП не се запаметява... иначе другото си работи, да..
 
От: ПОДАРЯВАМ Фейсбук viral(like) система

Кое не работи... като опитвам да кача ВИДЕОКЛИП не се запаметява... иначе другото си работи, да..
Не се запаметява, защото май преди това не си качил снимка за "Главно изображение" на клипа, или поне не въвеждаш името ѝ :) Първо влез в "Добави изображение »" и качи снимка, после иди в "Изображения" и от там копирай името на качената снимка и после в "Добави видео »" пастни това име в полето "Главно изображение" и чак тогава Добави видео.
 
От: ПОДАРЯВАМ Фейсбук viral(like) система

Точно така стана. Мерси, ама пък антивирусната ми засича, когато вляза в сайта за т.нар. clickjack... демек и на други хора явно ще им засече подобно нещо и едва ли ще се получи търсения ефект..
 
От: ПОДАРЯВАМ Фейсбук viral(like) система

Мерси , ще го тествам до края на седмицата , да видим дали ще се оправя с настройването. Някой да е изгърмял с адсенс заради такава система ? Все пак да знам рисковете....
 
От: ПОДАРЯВАМ Фейсбук viral(like) система

Някой да е изгърмял с адсенс заради такава система ? Все пак да знам рисковете....

Рискът е голям и не си струва, и да е изгърмял, няма да си признае.
 
От: ПОДАРЯВАМ Фейсбук viral(like) система

да но гледам доста от сайтовете дето се споделят из фейс са точно с адсенсе... може би минава под радара...засега
 
От: ПОДАРЯВАМ Фейсбук viral(like) система

Комбинира ли се с адсенс е 100% бан.. може да не е сега, но след време ще е :) .. дори да махнеш сенса после от сайта, пак ще те баннат, защото гоогле ще засече като ти направи обстойна проверка на акаунта..
Не рискувайте.. съвет.. :)
 

Горе