1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.

ПОДАРЯВАМ премиум тема за WP

Дискусията в 'Инструменти за Уебмастъри - Webmaster Tools' стартирана от Kiril, Февру 17, 2017.

1. Kiril

Kiril Member

Рег.:
    Март 6, 2013
    Съобщения:
    159
    Харесвания:
    15
    Точки:
    18
    Здравейте!

Имам една тема, която ползвах над 2 години, но скоро си купих друга и тази ми е излишна. The Ken - Multi-Purpose Creative WordPress Theme от разработчиците на друга известна тема Jupiter. За този период не си спомням да съм имал проблеми с нея. Последния ѝ ъпдейт е от 12 януари.

Първия, който я хареса и ми пише ЛС с решение, как да се прехвърли от моя акаунт до негов или нов в themeforest (за да може да си получава ъпдейтите редовно) печели!

Гарантирам, че лиценза/темата/ не съм го сложил на друг мой сайт!

Kohorta и tipto харесват това.
  2. Kiril

Kiril Member

Рег.:
    Март 6, 2013
    Съобщения:
    159
    Харесвания:
    15
    Точки:
    18
    Понеже все още получавам ЛС, ще отговаря и тук.
    Пуснах тикет на themeforest за да преместят темата в друг акаунт на колега от форума, но все още нямам отговор от тях, дали ще се съгласят, не знам!

3. Kiril

Kiril Member

Рег.:
    Март 6, 2013
    Съобщения:
    159
    Харесвания:
    15
    Точки:
    18
    Отговора е, че не мога да преместя темата на друг акаунт! Варианта е чрез инсталиране на плъгина Envato Market и с API Personal Token и Item ID да се инсталира и ъпдейтва. Става, пробвах го. Темата остава моя, само давам достъп за регулярни ъпдейти.

Но, ми изникава върпоса. Ако човека на който подарявам темата, прояви желание да я инсталира на повече от един сайт, а лиценза е само за един сайт... май (не съм сигурен)? Може ли чрез Envato Market да засекат това и да ми блокират целия акаунт?

В него имам и други купени неща, на които държа!

4. djokando83

djokando83 Member

Рег.:
    Окт 28, 2015
    Съобщения:
    105
    Харесвания:
    5
    Точки:
    18
    Аз съм слагал купена от там тема на два сайта ... (лиценза беше на един ) нямаше проблеми (поне за сега )

5. Kiril

Kiril Member

Рег.:
    Март 6, 2013
    Съобщения:
    159
    Харесвания:
    15
    Точки:
    18
    Имаш ли инсталиран Envato Market?

6. djokando83