ПОДАРЯВАМ AdWords ваучери

Kohorta

Active Member
Рейтинг - 100%
6   0   0
Здравейте,
разполагам с няколко ваучера за AdWords от 90лв.
Условията за ползване на ваучера са:
- нови акаунти (май беше до 14 дни)
- 30лв заредени и използвани през акаунта
Ваучерите ги ПОДАРЯВАМ, но само на потребители от форума (светещи ярко в зелено :) и поне 50 поста).
Естествено няма да откажа някой бонус срещу ваучер :) - рекламка, линкче, и тн. :)
Подарявам по 1 ваучер на човек.
На хора които се занимават продажба на ваучери няма да дам. (нищо лично но това са подаръци)
Поздрави.

П.п. пишете в темата а не на ЛС.
 
Последно редактирано:
От: ПОДАРЯВАМ AdWords ваучери

Готов съм да платя нещо срещу 1 ваучер пиши ми на лично телефона си да се разберем
 
От: ПОДАРЯВАМ AdWords ваучери

ако имаш свободни дай един на сам...тъкмо привърших едно сайтче...
 
От: ПОДАРЯВАМ AdWords ваучери

И аз бих искал един :). Мерси предварително.

P.S Тези ваучери от супер хостинг ли са ?
 
От: ПОДАРЯВАМ AdWords ваучери

Ваучерите за сега свършиха.
На писалите в темата ще отговоря на лично малко по късно и ще дам ваучери според условията които съм поставил.
Мисля че скоро пак ще има ваучери но ще пиша допълнително
 
От: ПОДАРЯВАМ AdWords ваучери

Бих се възползвал от един ваучер... Мога да ти сложа линк в моя сайт...
 
От: ПОДАРЯВАМ AdWords ваучери

Така и аз давам още два ваучера при условията на колегата. Но искам да ги вземат хора, които наистина ще ги използват. Предния път пуснах два. От единия се отказаха. Другия мисля не е активиран още.
 
Re: От: ПОДАРЯВАМ AdWords ваучери

Така и аз давам още два ваучера при условията на колегата. Но искам да ги вземат хора, които наистина ще ги използват. Предния път пуснах два. От единия се отказаха. Другия мисля не е активиран още.

Аз бих се възползвал :)
 
От: ПОДАРЯВАМ AdWords ваучери

А условията като при суперхостинг ли са ? Активирах ваучера в акаунта ми, но ми се изписа, че ще получа промоционалния кредит след като изпълня условията. Мисля да вкарам 30 лв. в акаунта.
 
От: ПОДАРЯВАМ AdWords ваучери

Да, това е ясно, но въпросът е какви са условията :) ? Кога се получава бонусът след като депозирам или след като похарча 30 лева има ли някакъв период от време за който трябва да стане това ?
 

Горе