ПОМОЩ! Как мога да видя дори и изтрите публикации на модераторите?

mnnedialkov

Member
Има ли такъв начин да видя да не би модераторите да са пускали някакви спамерски линкове и после да са ги трили?
Или ако я няма тази опция, има ли начин всичко, качено в една страница, някъде да се записва и така да видя какво са правили модовете...:(
 
От: ПОМОЩ! Как мога да видя дори и изтрите публикации на модераторите?

На кой форум е това? кой е скрипта?
 
От: Re: ПОМОЩ! Как мога да видя дори и изтрите публикации на модераторите?

Май има в предвид Фейсбук страница. Аз не мисля, че има. ;) За коментари май можеше. Имаше едно Undo. :)
Трябва да спра вечер да се опитвам да отговарям:) Вече няколо пъти не дочитам и нормално, аз по това време и етикетите трудно разчитам.
 
От: ПОМОЩ! Как мога да видя дори и изтрите публикации на модераторите?

Има ли такъв начин да видя да не би модераторите да са пускали някакви спамерски линкове и после да са ги трили?
Или ако я няма тази опция, има ли начин всичко, качено в една страница, някъде да се записва и така да видя какво са правили модовете...:(

Решението ти е програма която да прави скриншотове на зададен адрес през определен интервал от време, примерно през 30 минути?
 
От: ПОМОЩ! Как мога да видя дори и изтрите публикации на модераторите?

Аз разбрах, че всяка фб страница си има RSS...
Но има ли такава програма, която да записва всичко по RSS-a и на колко минути се ъпдейтва този rss на страниците?
Иначе ето го линка за rss на фб страница: https://www.facebook.com/feeds/page.php?format=rss20&id=id на страницата
 

Горе