ПОМОЩ браузърите ми се спират

MihailMihov

Well-Known Member
Не знам и аз какво стана, ама както си цъкам в операта изведнъж спря. Пускам я - пуска се за няколко секунди и спира. Пускам хрома и той така, пускам мозила и тя така. Пускат се за по няколко секунди и спират. Единствено тоя експлорър работи ама той толкова и работи ... Кво да правим?? Пробвах да деинсталирам и инсталирам на ново опера ама пак същото
 
От: ПОМОЩ браузърите ми се спират

Да не би да спират при посещаването на определен сайт или си виж флаш плейъри и други подобни шитни, които често правят проблеми.
 
От: ПОМОЩ браузърите ми се спират

Най-вероятно е вирус/malware. Или нещо по OS. Но тогава проблема няма да е само с браузърите...
 
От: ПОМОЩ браузърите ми се спират

Мен така ми прави скайп след ъпдейт от определена версия. Затова го държа на една стара и всеки път му давам "Не, благодаря".. не ставаш. Скоро ъпдейтвал ли си Java-та?
 
От: ПОМОЩ браузърите ми се спират

ако само се е ъпдетнало нещо не знам... иначе четох в нета че го има тоя проблем при обновяване на операта, ама мен ми е и при всички браузъри. С рестарт на лаптопа не става, пробвах 20 пъти.
 
От: ПОМОЩ браузърите ми се спират

ако само се е ъпдетнало нещо не знам... иначе четох в нета че го има тоя проблем при обновяване на операта, ама мен ми е и при всички браузъри. С рестарт на лаптопа не става, пробвах 20 пъти.

Фанал си нещо, преинсталирай и смени всички пароли.
 
От: ПОМОЩ браузърите ми се спират

Използвай DrWeb CureIt - остави го да сканира.

111% си хванал някой бацил със който Джамовете са известни...
 
От: ПОМОЩ браузърите ми се спират

Дръпни си Malwarebytes Anti-malware, най-вероятно ще реши проблема. Преди година така стана при мен, беше някакъв вирус. Тогава не стана с System Restore, но тая антивирусна реши проблема.
 
Re: От: ПОМОЩ браузърите ми се спират

И при мен така прави Мозилата, ще тествам тия антивирусни.
 
От: ПОМОЩ браузърите ми се спират

Ако е вирус, аз бих те посъветвал да обмислиш преинсталация на операционната система. Най-ефективният начин превантивно да се предпазиш от подобни проблеми е да стартираш всякакви съмнителни приложения в Sandbox среда и да избягваш използването на пиратски софтуер.
 
Последно редактирано:
От: ПОМОЩ браузърите ми се спират

И при мен уиндоуса се беше забозил яко, от опит знам, че така зацикли ли всяко едно решение освен преинсталация ще реши временно проблема.

Реших да мина на новата десетка, ъпгрейднах след което преинсталирах и сега съм шпиониран от всякъде, но пък съм доволен, работи бързо, зарежда бързо, преинсталира се за 20 мин., ъпгрейда обаче ми отне 3 часа, лощото е, че без него не може иначе щях да го пропусна
 
От: ПОМОЩ браузърите ми се спират

И при мен уиндоуса се беше забозил яко, от опит знам, че така зацикли ли всяко едно решение освен преинсталация ще реши временно проблема.

Реших да мина на новата десетка, ъпгрейднах след което преинсталирах и сега съм шпиониран от всякъде, но пък съм доволен, работи бързо, зарежда бързо, преинсталира се за 20 мин., ъпгрейда обаче ми отне 3 часа, лощото е, че без него не може иначе щях да го пропусна

System Image FTW.
 
От: ПОМОЩ браузърите ми се спират

Възстановявъне от бекъп ли е това?
Е да и това е вариант, ако имаш 20 000 инсталирани програми е тегаво след чиста инсталация всичко наново, но все пак аз го предпочитам чисто
 
От: ПОМОЩ браузърите ми се спират

Изчисти целия кеш "цялата история в операта преинсталирай браузера и след това пак на ново инсталирай. :)
И при мен е така ставало и всички браузери ми се изключваха освен internet explorer .
 

Горе