ПРОДАВА СЕ много добър домейн за Филми

От: От: ПРОДАВА СЕ много добър домейн за Филми

до тук виждам само "специалисти" които не познават нишата и ръсят мозъци рано рано. :)
Аз не съм специалист но фактите говорят сами http://whois.domaintools.com/filmionline.net
Практиката показва , че дропени домейни или са попаднали в сандбокса, просто
огромна част от тях имат лоша история.
Редно беше да го споменеш.
 
От: ПРОДАВА СЕ много добър домейн за Филми

Като имам предвид твоята некоректност, а по-точно това мнение на alergodil :

Аз не съм специалист но фактите говорят сами http://whois.domaintools.com/filmionline.net
Практиката показва , че дропени домейни или са попаднали в сандбокса, просто
огромна част от тях имат лоша история.
Редно беше да го споменеш.

и че на два пъти си вдигна темата, то приемам, че никой не се интересува от домейна, в такъв случай приемам да ми го подариш. При нужда от плащане на някакви такси при прехвърлянето следва ти да ги платиш. Ако си съгласен знаеш как да ме намериш!

Всичко добро!
 
От: ПРОДАВА СЕ много добър домейн за Филми

westside => Не мисля, че "наглея", както се изказваш. Обясних мотивите си, явно, че не разбираш от дума и пак ще трябва да повторя. Обявата ти е от две години, пусната е на 05-09-10, в 16:50, следобед. Това са почти две години, а все още продаваш домейна, досега не си го продал, следователно - няма заинтересовани, следователно - никой не иска да го купи, следователно - щом никой не иска да го купи а ти отново вдигаш темата - значи искаш да се отървеш от него, следователно, щом искаш да се отървеш от него а никой за две години не иска да го купи, аз приемам да ми го подариш. Мисля, че бях ясен, нали? Да виждаш някаква обида в това?
Не знам за другите, за мен редно е продавача на стоката, каквато и да е стоката да поеме разходите по прехвърлянето. За това изисквам ти да поемеш евентуални разходи. Просто е - това го изисква коректността.

Но понеже ме обиждаш -
Странникът наглееш !!!
то хайде, отговори ми на въпросите: какво ще обясниш за мнението на alergodil:
Аз не съм специалист но фактите говорят сами http://whois.domaintools.com/filmionline.net
Практиката показва , че дропени домейни или са попаднали в сандбокса, просто
огромна част от тях имат лоша история.
Редно беше да го споменеш.
Между другото, това беше другото ми основание да поискам да го подариш!

След това, кратка проверка от мен: Домейна ти не е индексиран в Гугъл. Просто го няма! Мисля, че е излишно да споменавам какво си мисля за липсата на домейна и сайта в Гугъл? А ти ми потвърди подозренията, че има нещо нередно:
"домейна е дъртичък и с линкове от руски сайтове."
. Питам: как по думите ти "старичък" домейн, който има връзки от руски сайтове не е индексиран в Гугъл? Тук не може да кажеш, че домейна е нов - обявата е от почти две години, ти самият потвърди, че е стар. Тук нещо не е както трябва!
Малка проверка в Алекса потвърждава думите ти - даже и в Алекса домейна не е индексиран. Въпросът е защо за две години нито Гугъл, нито Алекса са индексирали сайта?
А от направената проверка се вижда, че домейна е имал връзки, и все още има останали някой връзки, личи си, че е бил търсен - а сега нищо. Кратък въпрос - Защо?

Ще пропусна факта и няма да те питам, защо в обявата ти домейна е със снимка, а не изписан и с линк - това буди подозрение, съмнително е! Но моля те, само не ми отговаряй, че е твоя прищявка, да привличаш потенциални купувачи - няма се вържа на това оправдание!

Мисля, че това е достатъчно, няма да изброявам нередните неща по домейна.

Накрая - правилно си спомняш, не се познаваме, но това пречка ли е?
 
Последно редактирано:
От: ПРОДАВА СЕ много добър домейн за Филми

:lol::lol: поздравления за доводите но те изцяло са в погрешна посока на ръзсъждение. Мислех че знеш че паркиран домейн се деиндексира от Goga-ta. Не виждам как да стане да ти подаря най-добрия домейн за най-търсена дума за филми в бг. С което смятам да приключа диалога с теб по темата. Лека вечер! :wink: ОК?
 
От: От: ПРОДАВА СЕ много добър домейн за Филми

...Мислех че знеш че паркиран домейн се деиндексира от Goga-ta...
Не, никога не съм го знаел това нещо, не съм се интересувал от това, не ми е трябвало. И ми беше интересно защо го няма никъде. Та, значи казваш, че паркиран домейн се деиндексира? В такъв случай като се "пусне" сайта все едно домейна тръгва отново?

Както и да е, значи не съм прав, и греша - тогава успех в продаването.
 

Горе