Пари от Австралия

kitanepita

New Member
Здравейте. Търся решение за проблема си, получавам пари от Австралийски платформи, но за съжаление ми трябват Австралийски данни за плащане, не мога да дам примерно данни от Българска сметка или портфейл. Отгоре на всичко, всеки път ще се нуждая от нови разплащателни данни, защото мога да получавам плащания към дадена сметка само веднъж. Още по-странното е, че там не използват IBAN-и, а някакви BSB и акаунт кодове, въпроса ми е има ли платформа, която би била решение за моя проблем? Виждал съм подобни в Америка, не помня името на сайта, но можеше да си добавяш нови сметки с нови детайли, когато пожелаеш и съответно да триеш старите. Гледах насам, натам и не намерих нищо и малко съм поизгубил надежда, надявам се някой тук случайно да знае за решение.
 
Какви ще са тия системи, които ти генерират постоянно към един акаунт нови сметки? Интересно. Ако се сети някой, ще е супер да шерне някакво инфо. По-скоро потърси някой местен посредник там, който работи с БГ или Европа, нали уж сме европейци, да си такова таковата направо. Дай малко повече инфо, каквото ти изплува в главата, за да се поровим. Малко невероятно ми изглежда, но може и да съществува. :)
 
Oh, стара тема, иначе с Wise (Transferwise) можеш да си направиш акаунт с BSB, но не е мулти.
 
Че има ли някъде такова с мулти сметки? Кво за всеки трансфер си генерираш нова сметка към акаунта. Питам сериозно.....
Неем идея. Би трябвало да няма такъв филм.
 
Като няма, защо са му искали такава глупост. Явно нещо не им е чиста схемата. :)
Те може да не му искат, той може така да иска :D
 
Това с мултито, най се доближава до online банки, като револют, монесе, н26, ремитли, уайс и др.
На практика на всяка можеш лесно да си направиш сметка, даже по няколко сметки. Например EU, ENG и прочие
Въпреки всичко, "Бай Мангал" ми изглежда най-качествено :)
 
Бай Мангал що ДДС е точил. Това със сметките ми е нещо доста ново. Не знаех, че има такива чудо, да си генерираш. Все пак става дума за пари, не да си теглиш късметче от виртуална баница. Странно наистина, но евалата.
 
Това с мултито, най се доближава до online банки, като револют, монесе, н26, ремитли, уайс и др.
На практика на всяка можеш лесно да си направиш сметка, даже по няколко сметки. Например EU, ENG и прочие
Въпреки всичко, "Бай Мангал" ми изглежда най-качествено :)
Идеята до колкото разбрах е да генерираш различни номера на сметки в конкретна валута. Например сметка в юро, iban 123, триеш отваряш пак само че с iban 456.
Във Wise, не става, ако изтриеш сметката, като я отвориш пак е със същите данни.
 
Здравейте, разполагам с наличната информация на услугата, която търсите. Моля, изпратете ми лично съобщение.
 

Горе