Пари от игри

toncata164

New Member
Здравейте, тук попаднах, търсейки още неоткрити от мен начини за изкарване на някой друг лев от мрежата. Забелязах обаче, че има нещо, което тук не е споменато... А именно игрите, които са производство на братушките. И така за който знае руски може да се регне и да види за какво става дума. По долу ще дам само линкове към игри, в които аз участвам, като ще дам както реферален, така и чист линк. Нека всеки си прецени сам дали иска да ми става реферал.

Реферален линк:
https://rgame.biz/r/28699 (ако се регнете от този линк ще спечеля една рубла, някакви проценти ако сърфирате по сайтовете и ако вложите някой лев)
Чист линк:
https://rgame.biz

Става въпрос за ресторант, ти си собственик и добавяш нови неща в менюто си. Те ти носят някакъв доход. При регистрация и потвърждение на имейла ти се дават 10 рубли подарък, с които можеш да добавиш в менюто си първата манджа. От там нататък имаш два варианта:
1. Влагаш кинти (аз лично вложих 47 рубли и вече съм си ги избил)
2. Цъкаш и сърфираш по сайтовете в раздел "серфинг сайтов" - това ти носи някъде около 2 рубли на ден.
Ако станеш много заможеш или решиш да вложиш пари имаш възможност да си закупиш търговски обекти "торговые точки", те имат еднократна цена и наем всеки месец, който е 20% от прихода на месец.
Парите се превеждат на PAYEER, Yandex Money, Qiwi Wallet, WebMoney

Другата игричка, която наистина носи кинти (малко де, но имайки предвид, че не съм вкарвал нито стотинка е ок) е:
Реферален линк:
http://super-birds.com/?i=209578
Чист линк:
http://super-birds.com
Тук имате птицеферма, където птичките снасят, събирате яйцата, продавате ги за сребро(валутата на играта) и среброто вече става на рубли но интересното е че тук курса сребро->рубла се мени в зависимост от това колко цъкаш на сърфинга(да и тук го има даже е много по-мащабен) и колко реферала имаш, които инвестират кинти. Е смело мога да кажа че нямам нито един реферал тук, но съм изкарал към 10 рубли.
Необходимо е да нацъкате на сърфинга поне 10тина рубли, с които после да си купите птички, за да ви се отключи плащането.

Предупреждавам ви да не се зарибявате и да не влагате сумати средства в тези игри, защото те имат навика в един момент просто да изчезват от интернет пространството!!!

ПС: Знам че от тези неща се изкарват жълти стотинки без да влагаш пари, но все пак се изкарват, затова реших да го споделя като вариант. Ще се радвам да споделите мнение било то и негативно!
 
Тук имате птицеферма, където птичките снасят, събирате яйцата, продавате ги за сребро
Няма ли нещо за диаманти? Че времето се затопли и кокошките ми вече снасят яко.
Още когато правех куха бижутерия, среброто не се котираше добре.
 
Предупреждавам ви да не се зарибявате и да не влагате сумати средства в тези игри, защото те имат навика в един момент просто да изчезват от интернет пространството!!!
Защо ли изчезват ей така изведнъж? Тука ролята е създателя на тази игра да напечели бързи $$$$ и като му писне да "спре" играта... Колкото и жалко да звучи... Ако все пак имаш желание и време ми драсни едно ЛС да ти кажа 2-3 сайта, от които можеш да изкараш някой лев. :) Но не очаквай голяма сума, за голямата сума се работи доста и се учи доста.
 
Защо ли изчезват ей така изведнъж? Тука ролята е създателя на тази игра да напечели бързи $$$$ и като му писне да "спре" играта... Колкото и жалко да звучи... Ако все пак имаш желание и време ми драсни едно ЛС да ти кажа 2-3 сайта, от които можеш да изкараш някой лев. :) Но не очаквай голяма сума, за голямата сума се работи доста и се учи доста.
Знам и защо изчезват игрите и защо се правят... именно затова съм дал линкове само към проверени игри, от които съм успял да извлека полза без да влагам! Освен това знам, че за много пари се учи много... не мисли, че идеята е да забогатея от това, просто ми е чудно до колко мога да извлека полза. Мислех, че и на другите ще им е интересно, но имайки предвид, че получих само негативни отзиви спирам да ви занимавам с глупости :)
 
Защо ли изчезват ей така изведнъж? Тука ролята е създателя на тази игра да напечели бързи $$$$ и като му писне да "спре" играта... Колкото и жалко да звучи... Ако все пак имаш желание и време ми драсни едно ЛС да ти кажа 2-3 сайта, от които можеш да изкараш някой лев. :) Но не очаквай голяма сума, за голямата сума се работи доста и се учи доста.
Става ли и на мен да ги покажеш да ги видим ?
 
Става ли и на мен да ги покажеш да ги видим ?
Да, по-късно ще ти напиша ЛС. Който друг има желание да ми пише директно на ЛС.
 
Пратил съм на хората, които ме помолиха да споделя инфо. Ако някой друг иска да му помогна, нека ми пише на ЛС. Само да кажа, че не очаквайте суми от трицифрени числа. :) Но пък двуцифрени са гарантирани.
 
Печеленето на пари от игри става само като ги правиш. Научете се вече.
Никога не говори общо за каквото и да е. :) Начин да изкара от тази игра може и да има, вярно, стотинки ще са. Ако я направи ще изкара хиляди. А да си чувал лично за игри като CS: GO , League of Legends и още много други? Да си чувал, че можеш да си продадеш акаунта на дадената игра, ако е развит? Или пък да продаваш предмети? Или пък да boost-ваш някого, за пари? Пич, нямам нищо против теб, просто казвам, че навсякъде все има начин, дали труден или лесен зависи. Нека не говорим общо за каквото и да е, всеки и всяко нещо е различно. :)
 
Той линка не работи вече, хем под афф се регнах...Нещо не е наред ми мирише.
 

Горе