Пари от интернет , чрез игра

HaTo1892

New Member
Здравейте , ще постна линк на една игра , която е забавна и може да се печелят реални пари от нея .Играта наистина плаща но не си мислете ,че веднага ще започнете да теглите огромни суми . Хубавото е ,че има много българи , които играят и можем взаимно да си помагаме при нужда . Сега ще ви обясня набързо за нея. Играта е футболен мениджър , правиш си отбор ,който развиваш , играеш мачове от които печелиш пари , които разменяш за злато , което вече се разменя за реални пари (евро). Ако ви допада няма какво да губите , пробвайте .
 
Последно редактирано:
По-големи простотии, please.
 
За кеф си играй, но пари не очаквай от такива игри. Аз преди доста време цъках на една MarketGlory, даже бях вкарал 2 пъти по $20 или нещо такова. Правенето на пари е символично, сигурно трябва месеци да цъкаш всеки ден за да изкараш за 1 бучка сирене.... ако изкараш изобщо. Мен по едно време ме баннаха, уж съм влизал с различно IP, и повече не съм се занимавал.
 
Както виждате (или не ) съм написал да не си мислите ,че ще теглите големи суми . Има такива , които си правят по 500+ евро на месец ,но те играят от доста време . можете да цъкнете и да видите плащанията та тогава може да говорите , че са глупости . Ако бях написал , че ще станете милионери можеше тогава да ми се правите на интересен , а сега не виждам защо се правите...
 
За едни е простотия , за втори развлечение .
Опровергай ме щом не е простотия. Преди и аз вярвах на тия шитни, после като си четеш темата ще се чудиш как си се занимавал с такава простотия.
 
ти явно разлика между това да играеш с цел много пари и развлечение не намираш , така че няма какво повече да коментирам
 
Който има интерес да разцъка футболен мениджър игра да заповяда , а разбирачите да не коментират .
 
ти явно разлика между това да играеш с цел много пари и развлечение не намираш , така че няма какво повече да коментирам
Ти за развлечение ли играеш? :) Гледам си си пльоснал реф. линка. Сега ще кажеш, че ако вкараш пари ще изкарваш още повече?
 
Не , няма да вкарам .
Направи си регистрация специално заради това с надеждата някой да ти се върже? Темата ти отива в коша.
 
За кеф си играй, но пари не очаквай от такива игри. Аз преди доста време цъках на една MarketGlory, даже бях вкарал 2 пъти по $20 или нещо такова. Правенето на пари е символично, сигурно трябва месеци да цъкаш всеки ден за да изкараш за 1 бучка сирене.... ако изкараш изобщо. Мен по едно време ме баннаха, уж съм влизал с различно IP, и повече не съм се занимавал.
Създателите са същите. Даже можеш да си трансферираш пари от баланса в тоя мениджър, в баланса на MarketGlory. :D
Както виждате (или не ) съм написал да не си мислите ,че ще теглите големи суми . Има такива , които си правят по 500+ евро на месец ,но те играят от доста време . можете да цъкнете и да видите плащанията та тогава може да говорите , че са глупости . Ако бях написал , че ще станете милионери можеше тогава да ми се правите на интересен , а сега не виждам защо се правите...
В секцията с плащания могат да ти напишат, че теглят по 1000 евро на ден, пак ще повярваш и ще се лепнеш да играеш, та и да инвестираш, за да "станеш като тях", а тия с големите суми е много вероятно - да са админски акаунти, чиято цел е ясна. Не си упоменал, че не можеш да продаваш играчи и реално да изкараш някакви пари, ако не си вкарал пари, не помня колко беше, но нещо от сорта на 10-20 евро, за да отключиш тая опция.
И аз си я разцъквам, но за кеф, защото не е и хич ангажираща.
 
Създателите са същите. Даже можеш да си трансферираш пари от баланса в тоя мениджър, в баланса на MarketGlory. :D

В секцията с плащания могат да ти напишат, че теглят по 1000 евро на ден, пак ще повярваш и ще се лепнеш да играеш, та и да инвестираш, за да "станеш като тях", а тия с големите суми е много вероятно - да са админски акаунти, чиято цел е ясна. Не си упоменал, че не можеш да продаваш играчи и реално да изкараш някакви пари, ако не си вкарал пари, не помня колко беше, но нещо от сорта на 10-20 евро, за да отключиш тая опция.
И аз си я разцъквам, но за кеф, защото не е и хич ангажираща.
Той каза "разбирачите" да не коментират. На такива достъпа до форума трябва да им е забранен. :D
 
можеш да си правиш отбор само от юноши , иначе говоря за българи , че теглят , а те със сигурност не са админи . Щом играеш питай дали се тегли реално или не и колко се тегли , но както казах повече за кеф се играе играта .
prophet явно няма кво да правиш и си решил да се заяждаш .
 
можеш да си правиш отбор само от юноши , иначе говоря за българи , че теглят , а те със сигурност не са админи . Щом играеш питай дали се тегли реално или не и колко се тегли , но както казах повече за кеф се играе играта .
prophet явно няма кво да правиш и си решил да се заяждаш .
Първо, ти не идваш тук с надеждата да помогнеш на някого, слагаш си рефералния линк и чакаш някой да се регистрира и да ти стане реферал. Второ, това е пълна глупост, не казвам, че не може да се правят пари от игри, точно обратното, може но не и по този начин както си го обяснил. 3-то, не се заяждам, явно от днес си във форума, и не знаеш, че тук повечето като видят такава тема и мигновено report-ват, и всичките ти усилия са напразни, темата ти вече е на мястото си, а именно в кофата. :) :)
 
Оказва се, че пичът се е регистрирал преди 4 дни в играта, като два дни след това е отворил тема тук, без въобще да му е ясна играта, с ясната идея да привлече някой друг реферал и да claim-не 100 или колкото е там злато:

9310709s.png


@Blinky, темата добре е в коша, но поне и реф. линка да му се махне?
 
Оказва се, че пичът се е регистрирал преди 4 дни в играта, като два дни след това е отворил тема тук, без въобще да му е ясна играта, с ясната идея да привлече някой друг реферал и да claim-не 100 или колкото е там злато:

9310709s.png


@Blinky, темата добре е в коша, но поне и реф. линка да му се махне?
То по подразбиране не се ли предполага да не се клика, като темата е тук. Направих го не жив линк, вече който е любопитен, да заповяда. :)
 

Горе