Парк "Странджа" ще плати 320 000 лева за нов сайт

От: Парк "Странджа" ще плати 320 000 лева за нов сайт

Некой от персонала там май иска да копка биткойни :lol:
 
От: Парк "Странджа" ще плати 320 000 лева за нов сайт

За 320 000 сайт на парк :shock:
Кво ли се учудвам, като една фб. и туитър страница правят 100 000 :lol:
 
От: Парк "Странджа" ще плати 320 000 лева за нов сайт

До дни очаквайте редовното оправдание, че парите сигурно ще отидат главно за СЕО, реклама и снимане и промотиране на клипчета. Което е абсурдно разбира се, защото в края на крайщата пак никой няма да знае за тоя сайт и едва ли ще има повече от няколко десетки посещения на ден, а за информацията в него колко ще е адекватна и полезна, не се знае.
 
нали ГЕЯ не бил "такъв" :shock:

айде да не търся теми в които се изхвърляхте, че само ще си губя времето
 
От: Парк "Странджа" ще плати 320 000 лева за нов сайт

нали ГЕЯ не бил "такъв" :shock:

айде да не търся теми в които се изхвърляхте, че само ще си губя времето

Недей така бе. Гея, Ореха и Феса спряха корупционните практики с държавни поръчки. Точка!
 
От: Парк "Странджа" ще плати 320 000 лева за нов сайт

А, на боклука кви бяха бе тарикати герберчета?
Сега много лаете, пък тогава мълчахте като путки.....
 
От: Парк "Странджа" ще плати 320 000 лева за нов сайт

До дни очаквайте редовното оправдание, че парите сигурно ще отидат главно за СЕО, реклама и снимане и промотиране на клипчета. Което е абсурдно разбира се, защото в края на крайщата пак никой няма да знае за тоя сайт и едва ли ще има повече от няколко десетки посещения на ден, а за информацията в него колко ще е адекватна и полезна, не се знае.

Едва ли :)
 
От: Парк "Странджа" ще плати 320 000 лева за нов сайт

А, на боклука кви бяха бе тарикати герберчета?
Сега много лаете, пък тогава мълчахте като путки.....

кой лае бе? аз със сигурност - не
не виждам и друг да го прави...

ако визираш човека пуснал темата - той задава прост въпрос "пак ли?" т.е. това за теб би трябвало да значи, че БСП не се различават от ГЕРБ (за добро или лошо)
 
От: Парк "Странджа" ще плати 320 000 лева за нов сайт

Кой лае аз или ти? Не си спомням да се възмощаваше така в темата когато найденов си пълнеше джоба както и в много други теми за гроб?

нали ГЕЯ не бил "такъв" :shock:

кой лае бе? аз със сигурност - не
не виждам и друг да го прави...

ако визираш човека пуснал темата - той задава прост въпрос "пак ли?" т.е. това за теб би трябвало да значи, че БСП не се различават от ГЕРБ (за добро или лошо)
 
От: Парк "Странджа" ще плати 320 000 лева за нов сайт

нали казвахте, че ГЕЯ не е такъв...сега се оказа, че червените боклуци са грешали..
пиша в темата за да ви покажа, че грешите, а НЕ ЧЕ се възмущавам или учудвам!

съмнявам се в тема за някаква такава явна измама да съм бил ЗА

да добавим и това, че ГЕЯ не е много по ИТ сферата защото електората му не ползва компютър...но явно е видял, че има парички

сега по-важното е какво мислят червени боклуци
ГЕРБ, че са крали - крали са
но щом и БСП правят същото - не значи ли, че са еднакви? това заключение харесва ли ти?
 
От: Парк "Странджа" ще плати 320 000 лева за нов сайт

Тия са се самозабравили, част от изискванията за поръчката за "сайта":

"Неясно защо ръководството на ПП "Странджа" настоява да притежава и два собствени сървъра!? Отгоре на всичко те трябва да са и супермощни. Според заданието сървърът трябва да има и видеоплатка с вушителните 400 ядра! Подобни мощни устройства се използват основно в Холивуд за производство на 3 D суперпродукции от типа на "Аватар". Интересно е, какво са намислили да правят в парк "Странджа" с такава извънземна техника и защо изобщо им е необходима тя? Към обществената поръчка има и още едно смущаващо изискване - за доставка на 10 таблета, каквито в България, а и в по-голямата част на света няма. Според изискванията таблетите трябва да са противоударни, противоводни, противопрахови - с една дума извънземни!"
 
От: Парк "Странджа" ще плати 320 000 лева за нов сайт

Какво да ти кажа, имам пристрастия към бсп само до толкова до колкото да не се върне никога мутрата глупава на власт. Не зна дали ме задоволява или не, но неговото никога го е нямало в цялата ни история и не искам никога да го има повече....
нали казвахте, че ГЕЯ не е такъв...сега се оказа, че червените боклуци са грешали..
пиша в темата за да ви покажа, че грешите, а НЕ ЧЕ се възмущавам или учудвам!

съмнявам се в тема за някаква такава явна измама да съм бил ЗА

да добавим и това, че ГЕЯ не е много по ИТ сферата защото електората му не ползва компютър...но явно е видял, че има парички

сега по-важното е какво мислят червени боклуци
ГЕРБ, че са крали - крали са
но щом и БСП правят същото - не значи ли, че са еднакви? това заключение харесва ли ти?
 
От: Парк "Странджа" ще плати 320 000 лева за нов сайт

Не по-малко смущаващи са изискванията към кандидатите, които имат право да участват в този странен конкурс. Например, ръководителят на екипа трябва да е завършил специалност Геодезически информационни системи, да има 7 годишен стаж и завиден опит в защитени територии. От него се иска да покаже и надеждни препоръки, но не от кой да е, а от възложители на обществени поръчки. НАБЧ проведе серия консултации с водещи компютърни специалисти и вносители на компютърна техника, които считат, че условията на обществената поръчка са скандално дискриминационни. Според експертите по хардуер и софтуер дори и най-големите фирми в бранша не могат да изпълнят така зададените условия. Поради което възникна сериозно съмнение дали победителят в конкурса вече не е известен.
....................
 
От: Парк "Странджа" ще плати 320 000 лева за нов сайт

Пак са сложили излишни 3 нули:Д
 
От: Парк "Странджа" ще плати 320 000 лева за нов сайт

Поръчката я има и на сайта на парка: цък.
Е, па парата си я бива. Кой се закачи, вероятно ще може да изкара, без много зор, колкото за едно чисто ново мезонетче в София. Като гледам състоянието на сегашният им сайт и се сещам за новото парче на "Ъпсурт - Хип-Хоп", в което Хазарта казва на Местан - тъпанар. Чалга сайтове за чалга суми, изпълнени от чалгари в една циганска държава, която е изправен пред чалга избори.
 
От: Парк "Странджа" ще плати 320 000 лева за нов сайт

Какво да ти кажа, имам пристрастия към бсп само до толкова до колкото да не се върне никога мутрата глупава на власт. Не зна дали ме задоволява или не, но неговото никога го е нямало в цялата ни история и не искам никога да го има повече....

и затова трябва да се включваш толкова неедекватно във всяка тема относно измама на БСП (то други няма)?

ето още нещо
Прокуратурата се самосезира за контролирания вот в мини Бобов дол
http://politics.actualno.com/Prokur...liranija-vot-v-mini-Bobov-dol-news_29678.html

ГЕЯ се подиграва с хората, а бил социалист
 
От: Парк "Странджа" ще плати 320 000 лева за нов сайт

Абе вярвате ли на таквиз работи, дори и да плащат на кой мислиш ще ги дадат тези пари, айде участвайте и като спечелите се пофалете тука
 
От: Парк "Странджа" ще плати 320 000 лева за нов сайт

Не знам за вас, ама ако пак спечелят тия червени боклуци, визирам Бюрека, Местан, Болен и Гея, аз си бия шута от тая държава. Дали сме си срок с кума ми, да се изнасяме целите семейства, ако пак комунета вземат властта. Стига толкова, нагледах се на идиоти за 35 години.
 

Горе