Партиите използват личните ни данни за регистрация в ЦИК

rak

Active Member
Така, днес попаднах на една публикация, че партиите са използвали имена и ЕГН-та на хора, които хабер си нямат, за да си попълнят списъците с поддръжници. Имаше и линк за проверка, аз кликнах на него и си проверих моето ЕГН - оказа се, че съм подкрепила някаква партия, която чувам за първи път. Писах на имейла на ЦИК, но не знам дали ще има файда. Проверих и ЕГН-тата на сина и на мъжа ми, няма ги, затова мисля, че отново са използвали удобния за такива цели търговски регистър.
 
От: Партиите използват личните ни данни за регистрация в ЦИК

Така, днес попаднах на една публикация, че партиите са използвали имена и ЕГН-та на хора, които хабер си нямат, за да си попълнят списъците с поддръжници. Имаше и линк за проверка, аз кликнах на него и си проверих моето ЕГН - оказа се, че съм подкрепила някаква партия, която чувам за първи път. Писах на имейла на ЦИК, но не знам дали ще има файда. Проверих и ЕГН-тата на сина и на мъжа ми, няма ги, затова мисля, че отново са използвали удобния за такива цели търговски регистър.

мисля, че за търговския регистър грешиш, иначе лично мен ме има на няколко места в тър. рег. но ЕГН-то ми го няма в списъците за поддръжник на партия
 
ДАйте линк към регистъра да си провертим всички данните?
Ако не обърнат внимание на едно писмо, ще обърнат на повечко...
ДАже ти си направо за някоя телевизия да им пратиш писмо и да опишеш ситуацията, ще станеш медийна звезда :)
 
От: Партиите използват личните ни данни за регистрация в ЦИК

Може и да не е от търговския регистър, остава от избирателните списъци тогава, тъй като те се ветрелеят свободно по стените на избирателните секции и след изборите листовете остават с месеци да висят на видно място. Не искам да ставам медийна звезда, вече толкова досадно ми става от техните номера, просто ни имат за едно стадо, нищо друго. Линк към регистъра има в първия ми пост ето го - клик.
 
От: Партиите използват личните ни данни за регистрация в ЦИК

Напишете за ЕГН 10 единици и вижте резултата. А после напишете за ЕГН 10 двойки.
 
От: Партиите използват личните ни данни за регистрация в ЦИК

Напишете за ЕГН 10 единици и вижте резултата. А после напишете за ЕГН 10 двойки.
За това днес четох, че било някакъв бъг, който щели да отстранят.
 
От: Партиите използват личните ни данни за регистрация в ЦИК

Проверих току що. Моето егн не е използвано (за сега) ...
 
От: От: Партиите използват личните ни данни за регистрация в ЦИК

мисля, че за търговския регистър грешиш, иначе лично мен ме има на няколко места в тър. рег. но ЕГН-то ми го няма в списъците за поддръжник на партия

Жестоко грешиш, в търговският регистър е маната небесна и има всички данни, който някой го интересува, за някого - стига да има фирма ...
 
От: Партиите използват личните ни данни за регистрация в ЦИК

Фенови на демокрадцията, ко стана? :-o
 
От: Партиите използват личните ни данни за регистрация в ЦИК

Фенови на демокрадцията, ко стана? :-o

Че от кога сме в демокрация? В демократичните странни нямам спомена държавата да прави тежки манипулации с лични данни, демек с личната ти собственост :) За кой ли път потвърждение, че държавата вреди!
 
От: Партиите използват личните ни данни за регистрация в ЦИК

Много знаеш кой и как манипулира и фалшифицира. А и какво значение има как е в другите държави, българската ДЕМОКРАДЦИЯ е това, което е. Всъщност винаги е била такава и не може да бъде нещо повече. Да не ти пускам откъси от манифеста на преврата '34та година, все едно е писан за днес.

И най-забавното е, че всички "алтернативи" са крали подписи самоличности - то не са реформатори, гласове народни :lol:
 
Не виждам разлика между управлението на герб и бсп, ннито и по царско време, за народа все е евня...
та не разбирам за какво се бориш. На овцете винаги ще им е зле.
преди няколко дни видях и барека как ходи гордо по улицата със свитатата си, не се сдържах да не се изсмея..
Та май и аз ще нмаправя като оня и ще се изнеса да живея на Бали.
САмо да намеря някоя сгодна къщура...
 
От: Партиите използват личните ни данни за регистрация в ЦИК

Неграмотен си в това отношение, за това не виждаш разлика.
 
От: Партиите използват личните ни данни за регистрация в ЦИК

Много знаеш кой и как манипулира и фалшифицира. А и какво значение има как е в другите държави, българската ДЕМОКРАДЦИЯ е това, което е. Всъщност винаги е била такава и не може да бъде нещо повече. Да не ти пускам откъси от манифеста на преврата '34та година, все едно е писан за днес.

И най-забавното е, че всички "алтернативи" са крали подписи самоличности - то не са реформатори, гласове народни :lol:

Ами в другите страни търговските регистри са заключение за масата, просто защото хората не желаят да се виждат тези данни. Все едно си си взел domain guard - ето ти свободен принцип на избор.
Викаш да дойдат, кои? Военните и да направят преврат и да управлява и да властва и да прави това, което иска пък било в "името на народа" :D

Дай да не го обръщаме на политика, тук въпроса е че 2-рата тройна не само че нищо не прави, а и още осира положението. Справка изборният кодекс, ти нали на майчето разчиташе вместо на протестите, да ти променят кодекса. Докато има кадри на БКП-то в управлението, а ако са на власт, то никога няма да има изборен кодекс за мажоритарен вот. Референдума, може да е това, което да промени правилата, но очаквай и голям анти ПР!

П.С. Абе ти какъв фетиш имаш към блока, аз не видях никой да говори за тях нещо, а за малоумието на 2-рата тройна!
 
От: От: Партиите използват личните ни данни за регистрация в ЦИК

Жестоко грешиш, в търговският регистър е маната небесна и има всички данни, който някой го интересува, за някого - стига да има фирма ...


Имах предвид ядвали в случая се използват точно от там данните
 
От: От: Партиите използват личните ни данни за регистрация в ЦИК

Имах предвид ядвали в случая се използват точно от там данните

Да от 100 места можеш да се докопаш с личнни данни, стига да си от страната на властта!
 
От: Партиите използват личните ни данни за регистрация в ЦИК

П.С. Абе ти какъв фетиш имаш към блока, аз не видях никой да говори за тях нещо, а за малоумието на 2-рата тройна!
Говорят, в оффце нюз пише :)
 
От: Партиите използват личните ни данни за регистрация в ЦИК

Човек с ЕГН 2222222222 пък се е оказал горещ привърженик на Реформаторския блок.
:lol: Ето, разгледай коментарите. Всички са в кюпа.
 
От: Партиите използват личните ни данни за регистрация в ЦИК

Бай ганьо прави избори. Какво ли има да каже цацаратурата по въпроса?
 

Горе