Парти с вход и без сметка за консумация

От: Парти с вход и без сметка за консумация

Аз бих :) но ми е далече...
 
От: Парти с вход и без сметка за консумация

Дам, пробваш нови неща - твърде съм далеч, иначе бих :)
 
От: Парти с вход и без сметка за консумация

Добре ми се струва и на мен - за 30лв взимаш чаша , раница и 10 талона за дегустация
 
От: Парти с вход и без сметка за консумация

Мен уискито не ме влече толкова, но виж крафт бирите са друга работа :)
 
От: Re: Парти с вход и без сметка за консумация

Аз също бих. Изглежда добре.

Да, 10 талона, по едно малко са си 500 мл. - вино и бира ОК, но за концентрат, ще се озъбиш след изпиването им. :)


Малкото няма да е повече от 15-20 мл. :)
 
От: Парти с вход и без сметка за консумация

Ахахах...


30 лева е да влезнеш без да пиеш. 50 лева е да влезнеш, да ти дадът некъв мърч и да "пиеш" 10 уискита по 15 грама дето няма да са отлежали повечето... Да не си мислите, че ще ви дадат да пробвате 50 годишно... :D

На тея "фестове" ходят само промоутърките, тея дето ги карат и тея дето организират щандовете. Не сме дорасли все още за уиски култура.
 
От: Парти с вход и без сметка за консумация

Май не си чел внимателно.
30лв е вход за един, 50 за двама.

От там нататък може и да си прав, но си мисля че и нормални хора ще посетят събитието
 
От: Парти с вход и без сметка за консумация

Аз не разбрах за какво става въпрос... къде по дяволите в тази html диария от рекламни банери, pop-up like our shit във FB и други подобни олигофрении се намира самата статия ?!?
 
От: Парти с вход и без сметка за консумация

Аз не разбрах за какво става въпрос... къде по дяволите в тази html диария от рекламни банери, pop-up like our shit във FB и други подобни олигофрении се намира самата статия ?!?

Ето тук е това което търсиш :)
 
От: Парти с вход и без сметка за консумация

Ето тук е това което търсиш :)

Анджък.... виж колко лесно било. Ама то и другото се чете, като си лепна AdGuard или AdBlocker и виждам това, заради което съм нарпавил непростимата грешка да попадна на тоя жълт сайт.
 
От: Парти с вход и без сметка за консумация

Анджък.... виж колко лесно било. Ама то и другото се чете, като си лепна AdGuard или AdBlocker и виждам това, заради което съм нарпавил непростимата грешка да попадна на тоя жълт сайт.

Колкото и да ти се струва смешно, организаторите са пуснали тази рекламна статия в този сайт. Помолиха ме да промотирам статията където мога, евентуално някой виждащ м/у банерите да отиде на събието.
 
От: Парти с вход и без сметка за консумация

MG_2977-1-1024x683.jpg


Това е количеството
 
От: Парти с вход и без сметка за консумация

бил съм на едно такова събитие срещу повече пари. интересно е. получаваш няколко чашки по 10-20мл и за половин един час ти разказват история на уйскито което пробваш.

основна цел на събитието е да се продадат бутилки уйски които пазят на бара и са 3-4 цифрени суми, водят се колекционерски, така да се каже.

реално смятам че са надценени, поради ред причини, но е много интересен бизнес...
 
От: Парти с вход и без сметка за консумация

Кви подаръци има казваш, а иначе сам баш дегустатор,,, познавам само по мириса 18годшшно и 21годишно и 24годишно, и подъртите ги познавам ама трява да пийна :beer: майтап, обичам баш отлежалите, хехехе
 

Горе