Партньорска програма от Parfiumite.Com

exP

Banned
Накратко:
Parfiumite.Com предлага партньорска програма всеки регистриран партньор получава панел от който да следи продажбите си , от там може да вземе банери.Има и реферална система. От всеки продаден продукт получавате 15% от цената му и автоматично ви се трупат сумите във профила при достигане на 50 лева се изплаща по банков път или чрез пощенски запис.
За повече инфо
http://parfiumite.com/partner.php
Ако имате някакви въпроси:
Скайп:blondin400
E-mail:[email protected]

демо акаунт:
user:demo
Password:demo
 
Последно редактирано:
От: Партньорска програма от Parfiumite.Com

Браво, exP! Чудесна работа си свършил. Дано намериш много партньори :)
 
От: Партньорска програма от Parfiumite.Com

Хаха ама парфюмите май са малко фалшиви.....
аз наскоро преди 1 седмица най-много си зех Armani за 110 лева 50 милилитра , а в твоя сайт 100 милилитра 60 лева.. това ми се струва просто невъзможно! Ако е оригинален ще си взема веднага , но не съм сигурен!


Ето този си взех :

http://parfiumite.com/armani-code-ca-iuaaa-p6.html

Същия - 50 милилитра за 110 лева.
 
От: От: Партньорска програма от Parfiumite.Com

Хаха ама парфюмите май са малко фалшиви.....
аз наскоро преди 1 седмица най-много си зех armani за 110 лева 50 милилитра , а в твоя сайт 100 милилитра 60 лева.. това ми се струва просто невъзможно! Ако е оригинален ще си взема веднага , но не съм сигурен!


Ето този си взех :

http://parfiumite.com/armani-code-ca-iuaaa-p6.html

Същия - 50 милилитра за 110 лева.

темата съм я пуснал за партньорската програма да се обсъжда и да се задават въпроси , а не да се обсъждат парфюмите...
 
От: От: Партньорска програма от Parfiumite.Com

Питам евентуално ако сайта е твой да ми кажеш какво е качеството на парфюмите... Това също е към Партньорската програма така , че не виждам нищо нередно.....
ами качеството на парфюмите е доста добро ако се оценява от 1 до 10 аз давам 9-ка :) в смисъл такъв всичко е като оригнала шишенце , опаковка , миризма :)
 
От: Партньорска програма от Parfiumite.Com

И на мен ми хареса програмата и се регистрирах, за сега нищо не мога да кажа като цяло но трябва доста да се поработи върху дизайна.. Като разглеждах графичните банери мишката ми загря докато скролвах надолу, може би само под Firefox Mozilla се чупи но в момента не мога да проверя :(
 
От: Партньорска програма от Parfiumite.Com

И на мен ми хареса програмата и се регистрирах, за сега нищо не мога да кажа като цяло но трябва доста да се поработи върху дизайна.. Като разглеждах графичните банери мишката ми загря докато скролвах надолу, може би само под firefox mozilla се чупи но в момента не мога да проверя :(
значи графичните банери при тях зарежда по бавно що показва всичките категории и затова :( ще гледам да го оправя , а за самия дизайн ся ще търся да платя на някой да ми спретне първо 1 качествено лого и едни анимирани банери :)
 
От: Партньорска програма от Parfiumite.Com

Да се похваля - вече имам 2 продажби :)
Препоръчвам партньорската програма на Parfiumite.Com
 
От: Партньорска програма от Parfiumite.Com

вече имам една продажба... 8.55 лева :p,много се кефя,регистрирайте се , няма да съжалявате,само печелите от това.
 
От: Партньорска програма от Parfiumite.Com

Мисля да ви залея с doorway pages какво мислите? може би с 200 страници
 
От: Партньорска програма от Parfiumite.Com

Нещо не работи демо акаунта май?
Собиески ако ще питаш такива въпроси не е ли по добре и за теб и за рекламодателя да ги питаш по малко по-дискретен начин?
 
От: Партньорска програма от Parfiumite.Com

След различните мнения в темите за parfiumite.com, искам да кажа няколко положителни думи за партньорската програма:
Изключително коректен партньор и изплаща комисионните навреме.
Доволна съм от приходите, които се генерираха за 1 месец.

Големи благодарности на exP за всичко!

За желаещите - реферал линк
 

Горе