Перфектен домейн + Бизнес Модел

Stop

Active Member
Рейтинг - 100%
32   0   0
Здравейте,
Това което ще предложа е малко необикновено за този форум, но може и да се намерят заинтересовани.
Продавам перфектен .info домейн: GRILLREVIEW.INFO


Самата ключова дума GRILL REVIEW има 50 000 търсения в google.com
Освен домейна ще получите и нещо като готов бизнес модел - какво да направите с него за да изкарвате добри пари.

Минималната цена за която ще го продам е 100 лева, а ако има повече заинтересовани - аукцион.
 
От: Перфектен домейн + Бизнес Модел

Дай малко по-подробно на лс
 
От: Перфектен домейн + Бизнес Модел

И на мен, ако може!
 
От: Перфектен домейн + Бизнес Модел

Резултати 1 - 10 от около 22 600 000 за grill review.
 
От: Перфектен домейн + Бизнес Модел

biks,
Това са сайтовете които се състезават за тази ключова дума 50 хиляди са хората които я търсат.
А когато домейна съдържа ключовата дума без никакви 101, about, new и тем подобни е много по лесно да излезеш отпред.
 
От: Перфектен домейн + Бизнес Модел

Според мен парите са мн за .info домейн.
 
От: Перфектен домейн + Бизнес Модел

Никак не са малко, но е възможно някои да забележи че това е много тясна ниша, и че всички тези 50к търсения са направени от хора които възнамеряват да си купят грил.
 
От: Перфектен домейн + Бизнес Модел

Парите са ок за домейна. Аз например продавам Filmi.info за 1000 лева. Това, което писах е , че 50'000 търсения на ден х 30 дни = 1'500'000 на месец, което не е малко и не е лесно :)
 
От: Перфектен домейн + Бизнес Модел

Неразбирам мн от пазаруване на домейни, но като се видят статистиките да могат да се спечелят $ с домейна. Някой ако иска да скача в бизнеса да го зема :)
 
От: Перфектен домейн + Бизнес Модел

Къде ги видя тия 50000 търсения? Адуордс показва 27 хиляди на месец, а тула на сеобук 13 дневно. Обикновено истината е някъдепо средата.
 
От: Перфектен домейн + Бизнес Модел

Неразбирам мн от пазаруване на домейни, но като се видят статистиките да могат да се спечелят $ с домейна. Някой ако иска да скача в бизнеса да го зема :)
Стига да ти се занимава от всичко може да правиш пари, аз това го правя за опит, пък и си имам нещо на ум :p
 
От: Перфектен домейн + Бизнес Модел

Предложението е интересно, но все пак трябват много добри познания в нишата. А и как ще се правят тези ревю-та ако нямаш грилове, а те не са евтинки ;)
Освен това е ориентирано основно Щатите и Канада. На който му се занимава и има възможност да грабва домейнчето, наистина е добро.
 

Горе