Петима ще спечелят хостинг от Webselo.com & SSDCLOUD за 6 месеца!

webselo.com

Active Member
ПЕТИМА ще спечелят хостинг за половина година от webselo.com & ssdcloud.bg

Можеш да си един от тях. Напиши в коментар http://bit.ly/2q1zTd9 какъв сайт ще хостнеш.

След 10 дни ще изберем победителите (28.5)!
Успех от нас!

Ваш,
Кирил Йовев,
#webselo

П.С. Ако си абониран по имейл, виж си пощата. Изпратили сме ти специален бонус код за играта! Двама от печелившите ще бъдат от абонатите ни!

Един от печелившите ще е от форума, уважаеми колеги.

Моля след коментара си напишете в скобички (pre), за да знам, че сте от форума. И поне един от Вас ще си вземе хубав SSD хостинг за година!

Успех!
 
Стига с тея линкове, ако толкова ти се рекламира, свържи се с администраторите и си пусни реклама...
 
  • Like
Реакции: Sky
Хостинга е най-малкия разход във вебмастърството.
Тъй, че..
 
Blinky стига бе човек, влизаш в Off Topic и гледаш 50 теми с глупави заглавия от 1 човек, дай всеки да си качи по 100 клипа от youtube и да си праска линковете наред. Още не мога да си обясня, защо не е събран в една тема и кога ще се върнат ряпите ?
 
@Sky - да, така е. Би ли го доказал като платиш пет хостинг? Ще ги раздам от твое име и ще те промотирам с радост.
***

@danko6 - "You don't like it? No problem! It's not for you anyway."
Не си длъжен да следваш темите ми и да пишеш в тях.
Щом не ти допада, което правя, значи просто не си моя таргет, толкова е просто.
Но благодаря все пак за мнението.

Споделям с теб нещо от Източната философия:
"Ако не можеш да помогнеш някому, поне не му се пречкай".

***
Банко, ако прецениш, че с нарушавам нещо правилата, би ли изпратил лично съобщение?

***
Бъдете здрави!
Кико
 
Blinky стига бе човек, влизаш в Off Topic и гледаш 50 теми с глупави заглавия от 1 човек, дай всеки да си качи по 100 клипа от youtube и да си праска линковете наред. Още не мога да си обясня, защо не е събран в една тема и кога ще се върнат ряпите ?
Да, от началото мислех, че при никакви рипорти и хейт, ви допада идеята. Но днес специално за този хостинг получих 2 рипорта и е нужно да предупредя автора за това. Надявам се да разбира и той. Ако трябва направи една тема, @web_i_reklama , и спускай в нея видеата. Няма лошо в тях, даваш инфо, и т.н., но малко наистина идва в повече за потребителите. ;)
 
0314f7b22252b8dac8716e66b88048b7_share-this-post-admin-meme_400-349.jpeg
 
@Blinky потребителите са 26 956, не 2, 5, 10. То е и така, и иначе. Има няколко потребителя, които ако ги питаш, трябва да изтриеш форума. Което не е "чист" спам и не е интересно на някой, просто да не го чете. Бъдете по толерантни ☺
 
Стига сте говорили глупости. С какво точно ви пречат тези клипове?

Никой не ви кара да влизате в темата и да четете, а какво остава пък да се оплаквате, че ви "било много".

Кирил е доста продуктивен откъм content, а не всеки може да направи това.

Нека запазим добрия тон и да видим с какво можем да сме си полезни, а не безцелно да докладваме за фалшиви заплахи.
 
Стига сте говорили глупости. С какво точно ви пречат тези клипове?

Никой не ви кара да влизате в темата и да четете, а какво остава пък да се оплаквате, че ви "било много".

Кирил е доста продуктивен откъм content, а не всеки може да направи това.

Нека запазим добрия тон и да видим с какво можем да сме си полезни, а не безцелно да докладваме за фалшиви заплахи.
Докторе разваляш доброто впечатление, остави тия морални битки на форумните сошъл уароири.
 
Много далече съм от SJW, но не ми харесва, когато някой крещи до небесата да се обединяват или заключват теми.

Тук всеки може да бъде оплют за всичко.

Вместо да пишете празни постове и да трупате мнения (и после да се биете в гърдите колко "елитни" форумци сте), по-добре измислете нещо конструктивно.
 
Няма лошо в тях, даваш инфо, и т.н., но малко наистина идва в повече за потребителите. ;)[/QUOTE]
Как разбра ? Питали ги?Натисни бутона нови постове , 90 % е продавам домейн , повдигам темата , продавам саит за 50 лева , добавям фейсбук фенове , кое е полезното.Ако поктовето му не са полезни хората ще ги прескачат и те автоматично ще си отидат назад.
Има няколко потребителя, които ако ги питаш, трябва да изтриеш форума.
Това са точно 6-7 човека стари потребители които , коментират всяка обява за услуга как нищо не струва и правят пълен разбор на предлаганата услуга и на нейния автор.После избират най -качествените теми и правят пълно мазало , пречеики на останалите да прочетат полезната аинформация.А да не говорим какъв език и обиди използват , което е против правилата на форума .Това е много по досадно от постовете на Кирчо.
 
@web_i_reklama предлага неща, които повечето "предлагащи" в този форум не са се сетили. Дали заради това му се дразните толкова? Лъже, краде или Ви задължава с нещо? Имам чувството, че ако някой хора не си начешат езиците/клавиатурите не могат да заспят.
 
Ако имаше репи нямаше да ги има тия теми.
Всеки се отпусна и почна да пише квот му падне, нали вече няма контрол.
 
Ако имаше репи нямаше да ги има тия теми.
Всеки се отпусна и почна да пише квот му падне, нали вече няма контрол.
Да. Точно това се случва. :) Без репи загиваме прави. :) Ще има, споко. Ще спрем лошата практика само лайкове да се дават. :)
 
@web_i_reklama предлага неща, които повечето "предлагащи" в този форум не са се сетили. Дали заради това му се дразните толкова? Лъже, краде или Ви задължава с нещо? Имам чувството, че ако някой хора не си начешат езиците/клавиатурите не могат да заспят.
Вярно, досега не бях виждал някой така да спами с булшит линкове всичките теми, където пише. Наистина е намерил уникален начин за спам. Точно с червените репи се саморегулираше форума донякъде, въпросния автор досега да си е правил 10-ти акаунт с тоя спам, който сътворява всеки ден.
 
Последно редактирано:
Както и да е. Аз си казвам мнението. Иначе момчето си прави реклама успешно ;) видимо от коментарите, били те и негативни.
 
Успешно?
https://www.predpriemach.com/threads/Работещи-копирайтинг-услуги.71065/ Като това ли? Да се изцепи, че е най-добрия в България и да дойдат в темата му една камара хора и да се оплачат от услугите му. Добре, че си програмист, а не си по маркетинга, че щеше да имаш проблеми да си намериш работа.
 
Ще спрем лошата практика само лайкове да се дават.
И ще изгубиш децката аудитория! :p

Дали е дразнещо, е въпрос на лична гледна точка.
Но определено е шантаво да пускаш теми за хостинг не в раздела за хостинг, а в кварталната кръчма. Ако не е липса на професионализъм, то със сигурност е самоподценяващо.
Тези неща ми напомнят една доста смислена тема от преди месец-два, която авторът пусна в Кофата и държеше там да си остане.

Но след като имаме гей парад, мъжко мляко за бебета и веганско сирене от кърма, трудно вече нещо може да е впечатляващо. (Макар да е странно, че анархистите не са очаровани.)
 

Горе