Петиция Срещу неравното третиране на гражданите на РБ

ZzZaPyr

Member
Петиция Срещу неравното третиране на гражданите на Република България.

Нека докажем, че българите също сме задружни !!!

Ще помоля всеки който има личен блог да остави линк към петицията или да пише за нея във всички форуми които посещава. Аз лично вече започнах. Утре и в блога ще пиша.

Инициативата не е моя, просто подкрепям с 5 крайника.
 
Оф вярно бе забрайх да цъкна :roll:
И кво да защитаваме циганите ли?!? В никакъв случай. . .
 
Еее смърт за всички мръсни цигани. Да живее Боян Расате. Е тоя трябва да го издигнем в култ. Смърт. Искам всичките мазни мангали да ги претопят, както е правил Хитлер с евреите (нямам нищо против тях). Тия цигани заслужават им пик*ем на гробовете. Тия мангали са ми най-противното мнозинство в България. НЕКА НЕ ПОЗВОЛЯВАМЕ ДА НИ ОТНЕМАТ ДЪРЖАВАТА
 
Anabel каза:
Оф вярно бе забрайх да цъкна :roll:
И кво да защитаваме циганите ли?!? В никакъв случай. . .

Анабел, да защитаваме самите себе си, аз подписах. Не че мразя циганите, но мразя хората които ги карат да се държат по този начин.
 
Да, бате шибани провукатори. :evil: Надявам се всичко да се стабилизира, че няма смисъл да стават такива неща. И без това е трудно да се бориш с ежедневието, а и само странични проблеми са ни нужни в момента. Та си мисля че трябва да се погледне от тази гледна точка. Не сме някаква треторазядна държавица, за да стават такива неща.
 
Blinky каза:
Да, бате шибани провукатори. :evil: Надявам се всичко да се стабилизира, че няма смисъл да стават такива неща. И без това е трудно да се бориш с ежедневието, а и само странични проблеми са ни нужни в момента. Та си мисля че трябва да се погледне от тази гледна точка. Не сме някаква треторазядна държавица, за да стават такива неща.

Направо сме си треторазрядна държава. Най скапаната в Европа. Даже сега ще ни и бият по улиците мангалите, братле. И какво ни остава или да се въоражим и да ходим по полициите или да се скатаваме и да ни е страх да ходим по улиците.
Сега и в Самоков били се събрали и ще млатят и чупят, абе скоро в цялата страна ще наскачат щото са гладни и ги е яд че живеем.

Май, май ще ни принудят да се махаме от собствената си държава ...
 
Аз се подписах, че и едно цветущо коментарче оставих по темата. Естествено, в рамките на благия тон. Май за в бъдеще ще стане опасно да си живеем в собствената държава, нещо, което не ми харесва. Поне цялата ми рода е с бойна натура и няма да си оставим магарето в калта ако някой мангал си позволи да ни се перчи... ама не в това е въпроса.
Живея в иначе добре уредения като цяло квартал Владислав Варненчик (Владиславово) във Варна (Слави Трифонов и Краси Радков са го споменавали не веднъж като стане на въпрос за Варна :lol: ), но освен много майки (българки) и много български деца има и много цигани. Неведнъж съм ставал свидетел как 2-3 ромчета се опитват да тарашат българчета (където е можело - помагал съм на жертвите :) ). А и почнаха да се обличат по-добре от нас, българите дори, с голямо самочувствие ходят, вдигнаха големи палати, българките почнаха да ходят с тях...... определено интеграцията и претопяването ... на българите тече с пълна сила. :?
 
Бате, ако ние не се справиме, няма кой да ни се бърка в това. Аз съм от нажеженият квартал и знам за какво става дума. Но май не е чак толкова нажежено полужението, както го описват повечето. Няма да има някакви крайности според мен, това е варварско - за която и раса да става дума.

Аз не се кося че някой ще тръгне да се саморазправя, кофтито е ако не осъзнава каква простотия всъщност прави, вместо да се ориентира към нещо по-креативно. Ти представяш ли си всички тук да захвърлиме сайтовете си, да хванеме по един кол (като първаци) и да ходиме да се млатиме. Ей това е няколко милиона години назад във времето. :)
 
Много добре казано :wink:
Аз не се кося че някой ще тръгне да се саморазправя, кофтито е ако не осъзнава каква простотия всъщност прави, вместо да се ориентира към нещо по-креативно
Ама ваща е лесна в големите градове тука съм на една улица разстояние т циганския квартал и е супер опасно. Аз мисля че трябва да ги заградим с една голяма стена и да не мърдат от тяхното си място, да не ни загрозяват града :roll:
 
България на българите!!!

Знаете ли колко крадът циганите от българската държава колко човека са утрепали и колко са изнасилили просто да ги топят ней ми да ги изгорят в пеща на кремиковци
 
Sobieski каза:
България на българите!!!

Знаете ли колко крадът циганите от българската държава колко човека са утрепали и колко са изнасилили просто да ги топят ней ми да ги изгорят в пеща на кремиковци


Твърдо стоя зад именно това...понеже съм Българин потърпевш....
 
mirojob каза:
Sobieski каза:
България на българите!!!

Знаете ли колко крадът циганите от българската държава колко човека са утрепали и колко са изнасилили просто да ги топят ней ми да ги изгорят в пеща на кремиковци


Твърдо стоя зад именно това...понеже съм Българин потърпевш....

батко всички сме потърпевши - директно или косвено . просто в държава където цари беззаконие и всеки е сам за себе си е невъзможно да се упражни качествен контрол върху малцинствата и затова те си правят каквото си искат и винаги са с повече права от нас - така е и така ще остане докато не бъдат "обезопасени"
 
...

Az imam malko razlichno mnenie ot vas.
Mislq che ciganite sa edinni. Kogato iskat neshto sa na grupichki, a bulgarite sami. Borqt se, stachkuvat, otkazvat da plashtat skup tok. Nikoi ne moje nishto da im kaje.
Moje da kradat - nqmat sobstvena durjava, no sa oceleli tolkova godini po sveta. Veseli sa vupreki vsichko, i jiveqt mnogo po dobre ot nas, vupreki che finansovo sa po zle.
Ako se obedinim da se borim za pravat si a ne sreshtu tqh, shte sprem diskriminaciqta. Zashtoto v momenta ima diskriminaciq ne na ciganite a na bulgarite. Nqma smisul da se borim sreshtu tqh, a trqbva da se borim za nas.
Az taka mislq - trqbva da se uchim ot tqh da budem edinni!
 

Горе