Петък: Кога България ще се надигне?

leonssss

Well-Known Member
Според вас кога народът в България ще се надигне срещу покачването на тока, храните, стандарта на живот и всичко което е ром!
 
От: Петък: Кога България ще се надигне?

Когато спре да отваря тъпи теми във форумите, изгаси компютъра и излезе на улицата!
 
От: Петък: Кога България ще се надигне?

Когато спре да отваря тъпи теми във форумите, изгаси компютъра и излезе на улицата!

е аз съм избегал веке съм у грътттско!
 
От: Петък: Кога България ще се надигне?

Според мен след 5-10-15 години ще се оправят нещата. Когато наборите около 90 станат на по 30/35/40, заемат някакви позиции в парламента/общини и т.н. и лека полека комунистическо мислещото общество ще стане малцинство. (Моя гледна точка)
 
От: Петък: Кога България ще се надигне?

Поскъпването на стоки и услуги води по-висок стандарт и по-добро заплащане труда на населението.
Ако поскъпнат хляба и салама с 10%, би следвало и труда на лекаря, дизайнера, програмиста, инженера, архитекта, обущаря, селянина да поскъпне с 20% (примерно). Това се случва в нормалните държави и обикновено е дълъг процес, не става за 2-3 месеца.

Няма такъв филм - поевтиняване на стоките и повишаване на заплатите. Съответно - поевтиняване на стоките и повишаване на стандарта - това е парадокс.
 
От: Петък: Кога България ще се надигне?

А кога се е надигал въобще в историята си? Никогиш....и сега нема да стане.
 
От: Петък: Кога България ще се надигне?

Никога, защото до няколко години може и хора да няма тука, то на ден сумати и народ заминава след 10 години кво ше има тука незнам.
 
От: Петък: Кога България ще се надигне?

Според мен след 5-10-15 години ще се оправят нещата. Когато наборите около 90 станат на по 30/35/40, заемат някакви позиции в парламента/общини и т.н. и лека полека комунистическо мислещото общество ще стане малцинство. (Моя гледна точка)

Само, че тези хора ще са синове или внуци на отявлени комунисти или близки до властта хора...
 
От: Петък: Кога България ще се надигне?

Никога, защото до няколко години може и хора да няма тука, то на ден сумати и народ заминава след 10 години кво ше има тука незнам.

Точно това щях да кажа. Нито един приятел не ми остана тук, всички заминаха в чужбина :(
 
От: Петък: Кога България ще се надигне?

Никога няма да се надигне, матреала който е останал е кофти, ще сме най-бедната държава в Европа още 100 години
 
От: Петък: Кога България ще се надигне?

Според вас кога народът в България ще се надигне срещу покачването на тока, храните, стандарта на живот и всичко което е ром!
Аз срещу покачването на стандарта на живот се не надигам, а ром си пиивам зимно време[emoji12]
 
От: Петък: Кога България ще се надигне?

Според вас кога народът в България ще се надигне срещу покачването на тока, храните, стандарта на живот и всичко което е ром!

"Единственото чувство по-силно от страхът, това е гладът."- Когато огладнеят достатъчно масите, тогава ще се надигнат и ще метнат ония с големите търбуси, които са яли и от тяхната паничка, и от тази на децата им, че и на внуците им!
 
От: Петък: Кога България ще се надигне?

Някой не е внимавал в часовете по История май...

Мммммм, точно щото съм внимавал. Ама дай пример на обратното, интересно ще е 8)
 

Горе