Печеливша онлайн крипто платформа

Дискусията в 'Кофа' стартирана от Павлин Михов, Окт 29, 2018.

1. Павлин Михов

Павлин Михов New Member

Рег.:
    Окт 29, 2018
    Съобщения:
    0
    Харесвания:
    0
    Точки:
    1
    Здравейте,

Искам да ви запозная с една крипто платформа, която генерира по 1% на ден връзвъщаемост от вашата инвестиция. За много хора това ще изглежда като поредната понзи схема, както и за мен изглеждаше в началото, но платформата е вече онлайн от 1 година, а понзитата са онлайн по 3 месеца максимум. В началото бях много предпазлив от такива сайтове, защото знам колко много хора за изгаряли с пари, затова започнах с минимална инвестиция от 20 долара и видях, че наистина системата генерира по 1% дневно. Това което правят хората от фирмата е че те с нашите пари купуват недвижими имоти(за което има доказателства качени на сайта) и препродават или съответно отдават под наем и по този начин успяват да са на печалба и да изплащат инвестициите на хората.
    Аз лично имам инвестирани над 200 долара и вече съм ги избил, а системата дава 1% до живот.
    Който се интересува повече, може да прочете на сайт-а, всичко е описано и направено.
    Реших да ви споделя сайт-а защото потенциално е доста добро място за инвестиция.

Това е линкът към сайта : https://westlandstorage.com/investors?p=92512

2. BurnX

BurnX Well-Known Member

Рег.:
    Март 21, 2010
    Съобщения:
    3,138
    Харесвания:
    515
    Точки:
    113
    В един слънчев ден , дали ще е след 1 година или след 10 няма голямо значение, и парите ще ти изчезнат и имотите дето са уж купували и кой от къде е :)

3. white_pawn

white_pawn Active Member

Рег.:
    Дек 10, 2011
    Съобщения:
    825
    Харесвания:
    112
    Точки:
    43
    Място:
    cloud
    Остави го BurnX. Обясни по-подробно за какво става въпрос :)

4. djokando83

djokando83 Active Member

Рег.:
    Окт 28, 2015
    Съобщения:
    259
    Харесвания:
    25
    Точки:
    28
  5. Tiho Vlahovski

Tiho Vlahovski New Member

Рег.:
    Ян 6, 2017
    Съобщения:
    5
    Харесвания:
    1
    Точки:
    3
    Вероятно ще се намерят балами и ще клъвнат.
    Dude, по-добре беше да метнеш едно афф линке към лотарията. Там раздават всяка вечер пари в чували.

6. D.Ivanov

D.Ivanov Active Member

Рег.:
    Юни 7, 2011
    Съобщения:
    885
    Харесвания:
    125
    Точки:
    43
    Място:
    Varna

Сподели страницата

1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies.
    Dismiss Notice