Писане на статии за развлекателен блог

ADO

Active Member
Рейтинг - 100%
11   0   0
Привет уебмастъри!

Търся някой, който може да напише около 30 статии или поне 25 на месец за мой блог (мин 400 думи). Статиите ще са на разнообразна тематика, като главната цел е забавлението на читателя. Както се подразбира, не може да става въпрос за преведени статии, копираните статии също ги забравете, но това не означава, че не можете да си използвате и фантазията. От човека, който ще се заеме с ангажимента се очаква и споделяне в соц. мрежи, форуми и т.н. Линковете, които ще водят към сайта, трябва да са от авторитетни домейни. Общо взето от вас се очаква яко писане и популяризиране.

Това бих го направил и сам, но поради липса на време, търся стабилен и коректен партнйор.

Плащането ще става по вестерн юнион след 50% работата или в края на месеца! Ако работата ми хареса, мога да пусна парите и авансово! Работата е в дългосрочен план.
Цената е по договаряне!


Оферти на ЛС. Моля без излишни коментари и спорове!
 
От: Писане на статии за развлекателен блог

Здравейте, интересувам се от работата. Ще ми напишете ли на ЛС имейл за връзка. Благодаря.
 
От: Писане на статии за развлекателен блог

Здравейте, и аз се интересувам :)
 
От: Писане на статии за развлекателен блог

За под 50 лв на статия според мен е немислимо да става дума при посочените условия,
но ми е интересно тукашните копирайтъри за колко ще се продадат :)
 
От: Писане на статии за развлекателен блог

Благодаря на всички! Получих доста оферти, които ще разгледам и ще пробвам. Засега нека прекратим търсенето, но при необходимост ще пиша пак тук.

Всичко хубаво с пожелание за големи обороти! :)
 

Горе