Писане на статии

silvia85

New Member
Рейтинг - 100%
15   0   0
Здравейте предприемачи.

Желая да се включа в пазара на труда във вашата общност. Мога да предложа писане на статии на БЪЛГАРСКИ език на тема:

  • здраве
  • туризъм
  • клюки
  • женски кахъри (любов, бременност, фигура и прочее)
Можете да ми давате поръчки и за точно определени заглавия, с които искате да попълните сайтовете си.

Цените са строго индивидуални, като за всеки желаещ първата (пробната) статия ще бъде на цена 1 лев.

За връзка с мен, пишете лично съобщение или e-mail на [email protected].



П. П.
Ако Ви интересува друга тематика, споделете.
Не мога да публикувам e-mail адреси затова преди start.bg, поставете кльомба (маймунско а - @).
 
Последно редактирано от модератор:
От: Писане на статии

Здравей и добре дошла тук.

Добра оферта пусна и се надявам да имаш доста желаещи за това, но като гледам цените, мой ще има доста. ;) Оправих ти мейла, за да може да се свържат с теб без проблеми. Успехи.

Моля, продължавайте по темата.
 
От: Писане на статии

Ами дала си цена само за 1-ва статия. Дай нормално ценообразуване, с брой думи на статия и цени.
 
От: Писане на статии

Ами дала си цена само за 1-ва статия. Дай нормално ценообразуване, с брой думи на статия и цени.

Здравей,
радвам се, че проявяваш интерес към офертата ми.

Цената е фактор с много променливи. Най-удобно ми е да пиша определен брой статии седмично за даден работодател. При това положение цената остава 1 лев на статия (400-500 думи).

Ако желаеш нещо по-специално трябва да се договорим допълнително.
 
От: Писане на статии

Имаш ли скайп ? Пусни ми го на ЛС ако имаш, а аз утре все пак ще видя да драсна на имейла евентуално. Че мисля тука де направя един опит с един блог и мисля да експериментирам с 20-тина статии, ако имаш времето и са ти в тематиката.
 

Горе