Питане относно Opencart Версия 2.1.0.1 за автоматично променяне на цена при опция

nikolov42

Active Member
Здравейте, имам питане относно Opencart Версия 2.1.0.1
Търся модул който да променя автоматично цената на продукта с обявената стойност на "вариант" за добавка към продукта.
Пример: очила цена 50 лв, добавена опция/вариант/ +рамки платсмасови +15 лв: рамки посребрени+30 лв и след избиране на опцията, цената да се променя с избраният вариант.
Имам такъв модул, работи ми на друг сайт, но е за версия 1.5.X и тука с 2-ката не сработва.
Благодаря предварително на отговорилите.
 
От: Питане относно Opencart Версия 2.1.0.1 за автоматично променяне на цена при опция

Това е вградена функционалност в Опън Карт
 
От: Питане относно Opencart Версия 2.1.0.1 за автоматично променяне на цена при опция

Интересно защо при мен не се получава?
Това че е вградена функционалност от версия 2.0.X ли е, или?
По спомени купувах преди година модул за версия 1.5.6.4 защото и тогава не работеше.
Да допълня поста си, ако не е разбран правилно.
Идеята ми е да смени цената с добавения "вариант" и това да се визуализира в цената на продукта, а не след като отиде в количката.
Това нещо става на самата страница на продукта-цената се променя веднага след добавяне на варианта.
 
От: Питане относно Opencart Версия 2.1.0.1 за автоматично променяне на цена при опция

Това вече е друго...
Има такива модулчета, които пресмятат цената в реално време. - ЦЪК
Или от друга страна, може да го има като вградена функционалност в самата тема, която ползваш.
Поздрави!
 

Горе